Jevtić: Najważniejsze być pierwszym na koniec sezonu

Jevtić: Najważniejsze być pierwszym na koniec sezonu

Darko Jevtić wraca do formy jaką prezen­tował jeszcze w poprzed­niej rundzie. Udoku­men­tował to w zeszłą sobotę, kiedy otworzył wynik na sta­dion­ie Legii.

- Cieszymy się, że jesteśmy na pier­wszym miejs­cu, bo to był nasz cel przez cały sezon. Ter­az musimy się skupić i nie wyb­ie­gać za daleko w przyszłość. Najważniejsze to być pier­wszym na koniec – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Szwajcar.

Wielu kibiców czekało na powrót Darko do gry. Defen­sy­wny pomoc­nik wró­cił na boisko i wpisał się na listę strzel­ców —  Cieszę się, że są takie oczeki­wa­nia wzglę­dem mojej oso­by. Daję z siebie wszys­tko, daje co najlep­sze i postaram się spełnić wszys­tkie oczeki­wa­nia wzglę­dem mojej osoby.

- Trze­ba było mi gry i gola. Ter­az czu­ję się lep­iej i cieszę się, że strzeliłem bramkę w meczu z Legią, ale nieważne kto trafia do siat­ki. Zagrałem dobre spotkana, a ta bram­ka zrekom­pen­sowała mi długie czekanie – przyz­na­je Darko.

Lech do niedziel­nego meczu przys­tąpi jako lid­er, nato­mi­ast Lega zagra jako dru­ga druży­na Ekstrak­lasy – Jeden mecz może przy­wró­cić do życia drużynę, to dobre dla naszej men­tal­noś­ci i głowy. Wygral­iśmy, co daje nam pewność siebie, a każdy mecz jest ważny i trud­ny, dlat­ego musimy się kon­cen­trować na każdym meczu jeśli myślimy o mis­tr­zowskim tytule.

W niedzielę na INEA Sta­dion­ie pojaw­ić się może duża licz­ba pub­licznoś­ci. Czy uda się dobić do 40 tysię­cy kibiców? – Fajnie by było, gdy­by przyszło tylu kibiców. Ja wolę jeżeli sta­dion jest wypełniony po brze­gi, bo to może dać nam dużo siły i energii – kończy Darko.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress