02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.45min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić: Wymagam od siebie zdecydowanie więcej

Jevtić: Wymagam od siebie zdecydowanie więcej

Już jutro lechi­ci powrócą do rywal­iza­cji o ligowe punk­ty po prz­er­wie reprezen­ta­cyjnej. Ich rywalem będzie Wisła Kraków, która dość słabo radzi sobie w tym sezonie w Ekstraklasie.

- Ostat­nio gra­ją coraz lep­iej i myślę, że będzie to trud­ny mecz. Musimy zagrać najlepiej, jak potrafimy, by wygrać. Będzie ciężko, ale gramy u siebie i musimy zdobyć trzy punk­ty – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji prasowej.

Obec­nie Kole­jorz pla­su­je się w dol­nej cześć grupy mis­tr­zowskiej, ale jak najszy­b­ciej chce awan­sować najwyżej, jak tylko się da. – Naszym celem jest ter­az awans do trój­ki, jed­nak chce­my wal­czyć o mis­tr­zost­wo. Cały czas mamy na to sza­s­nę i musimy zro­bić wszys­tko, by to osiągnąć – mówi Szwajcar.

25-latek pod wodzą nowego tren­era grał na rożnych pozy­c­jach. oprócz wys­tępów na swo­jej nom­i­nal­nej, grał również na skrzy­dle. – Wolę grać na środ­ku i tam czu­ję się najlepiej. To, że dużo gram doda­je mi pewnoś­ci siebie. Tak naprawdę nieważne jest to, gdzie gram, ale ważne byśmy wygry­wali – przyznaje.

Darko w tym sezonie zagrał w dziesię­ciu spotka­ni­ach i trzy razy asys­tował przy golach kolegów. – Mogłem mieć lep­sze licz­by, bo były ku temu okaz­je. Wymagam od siebie zde­cy­dowanie więcej. Najpierw jed­nak musze myśleć o drużynie. Popraw­iliśmy swo­ją sytu­ację w tabeli i awan­sowal­iśmy na wyższe miejsce. To jed­nak nas cały czas nie zad­owala – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.