31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.7min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jevtić z kontuzją. Do Florencji w siedemnastu

Jevtić z kontuzją. Do Florencji w siedemnastu

Tren­er Jan Urban pod­czas spotka­nia trze­ciej kole­j­ki Ligi Europy z ACF Fiorenti­na będzie miał możli­wość sko­rzys­ta­nia z zaled­wie siedem­nas­tu zawodników. 

Prob­le­my związane z wylotem z poz­nańskiej Ław­icy piłkarze Kole­jorza byli zmuszeni odbyć ostat­nią jed­nos­tkę treningową przy Buł­garskiej. Pod­czas ćwiczeń Darko Jevtić doz­nał kon­tuzji barku i ostate­cznie nie pole­ci­ał wraz z resztą zespołu do Flo­rencji. Lekarz klubu, dr Krzysztof Pawlaczyk tłu­maczy — Po jed­nym ze starć Darko nieszczęśli­wie upadł na bark, który wcześniej miał oper­owany i na chwilę obec­ną jest wyk­luc­zony z tren­ingów. Od razu ze sta­dionu został przewieziony na bada­nia diag­nos­ty­czne i kon­sul­tację z ortope­dą, spec­jal­istą od kończyny górnej — czy­tamy na ofic­jal­nej stron­ie KKS Lech Poznań.

Szwa­j­car nie pole­ci­ał do Włoch, został w Poz­na­niu. Ile potr­wa jego prz­er­wa w grze pomoc­ni­ka mis­trza Pol­s­ki. Dokład­ną diag­nozę poz­namy po czwartkowej poty­czce w Lidze Europy.

Kon­tuzjowany Szwa­j­car pozostał w Poz­na­niu. Na razie nie wiado­mo jak dłu­go potr­wa prz­er­wa w grze pomoc­ni­ka. Dokład­na diag­noza i sposób leczenia określone zostaną po powro­cie zespołu z Flo­rencji. - Z uwa­gi na to, że są silne dolegli­woś­ci bólowe i brak sta­bil­noś­ci barku, trud­no w tej chwili powiedzieć coś więcej. W piątek zobaczymy jak Darko się czu­je, jakie są per­spek­ty­wy i możli­woś­ci reha­bil­i­tacji, po czym wspól­nie z zawod­nikiem wybierze­my właś­ci­wą drogę leczenia - doda­je dr Pawlaczyk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.