07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.10min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jóźwiak: Będziemy piąć się w górę tabeli

Jóźwiak: Będziemy piąć się w górę tabeli

Już w sobotę czeka nas hit Ekstrak­lasy. Kole­jorz w Warsza­w­ie zagra z Legią i jak mówi Kamil Jóźwiak, nie intere­su­je ich nic więcej, jak trzy punkty.

-Na początku sezonu nie grałem zbyt wiele i musi­ałem się z tym pogodz­ić. Później dopadła mnie kon­tuz­ja i wyjazd na kadrę, Mam nadzieję, że wyglą­dam dobrze, że tren­er to widzi i przełoży się to na grę, że dobrą postawą na kadrze zapracu­je sobie na grę — mówi 18-latek.

Skrzy­dłowy w pier­wszym składzie zade­bi­u­tował właśnie w meczu… z Legią przy Łazienkowskiej. – To na pewno fajne wspom­nie­nie. Mam nadzieję, że pokon­amy Legię i będziemy piąć się w górę tabeli bo ostat­nie wyni­ki są dla nas niefor­tunne i musimy dopisać trzy punkty.

Sobot­ni ryw­al lechitów gra w tym sezonie znacznie poniżej oczeki­wań. Legia pla­su­je się na 13 miejs­cu z 13 oczka­mi na kon­cie. – Nie patrzymy na to, na którym są miejs­cu. Mają wielu zawod­ników, którzy grali w dobrych klubach i kosz­towali dużo pieniędzy. Gdy­byśmy mówili, że Legia jest lep­sza od nas, to od razu może­my odpuś­cić to spotkanie – przyz­na­je pomocnik.

Warsza­w­ia­cy mają za sobą cięż­ki mecz Ligi Mis­trzów, w którym prze­grali 1:5 z Realem Madryt. – Nie było tragedii, ale wynikiem 1:5 nie ma się co chwal­ić. Real jest jed­nym z najlep­szych zespołów, Legia miała okazję strzelić bramkę, ale to pokazu­je tylko jak wieli jest przeskok między naszą ligą, a świa­towym topem.

- Legia musi­ała się moc­no napra­cow­ać na boisku, więc to może w pewien sposób wpłynąć na sobot­ni mecz, ale my na to nie patrzymy. Sku­pi­amy się tylko na sobie i na tym, by wygrać.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.