07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.17min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jóżwiak: Jedno z moich marzeń się spełniło

Jóżwiak: Jedno z moich marzeń się spełniło

Kamil Jóźwiak strzelił wczo­raj swo­jego pier­wszego gola w niebiesko-białych barwach, a do tego dorzu­cił też pre­mierową asystę.

- Bard­zo się cieszę, bo czekałem dłu­go na tę pier­wszą bramkę. Dziś wpadła też asys­ta i jestem bard­zo zad­owolony, ale wynik tego meczu nie popraw­ia nam humoru. Nie udało nam się zagrać na miarę oczeki­wań. Udało się cho­ci­aż wygrać na koniec sezonu na INEA Sta­dion­ie – przyz­nał Józio.

Tuż po strzelonej bram­ce Jóźwiak pod­biegł do… Krzyszto­fa Kotorowskiego. – Coś się kończy, coś się zaczy­na. Wiem ile Kotor zro­bił dla Lecha i należała mu się dedykac­ja tej bram­ki, tym bardziej, że strzelil­iśmy gola po tak długiej przerwie.

W ostat­nich meczach tren­er Jan Urban dał pograć Rober­towi Gum­ne­mu, jak i wspom­ni­ane­mu już Jóźwiakowi, co może cieszyć w kon­tekś­cie przyszłego sezonu. – Razem z Gumą założyliśmy sobie, że nie będziemy patrzeć na wynik, a robić swo­je, bo nie zawsze dosta­je się taką szan­sę od tren­era i chcieliśmy się mu za to odwdz­ięczyć. Myślę, że wyglą­dało to nieźle i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy grać na podob­ny poziomie – dodał Jóźwiak.

Do tej pory 18-let­ni pomoc­nik bram­ki strze­lał tylko w trze­ciej lidze. – To zde­cy­dowanie co innego. Tu okrzy­ki kibiców doda­ją skrzy­deł i pier­wszy raz mogłem to usłyszeć. Jed­no z moich marzeń się spełniło i bard­zo się cieszę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.