03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.2min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jóźwiak: Jedziemy po zwycięstwo i wierzymy, że możemy wygrać

Jóźwiak: Jedziemy po zwycięstwo i wierzymy, że możemy wygrać

Już jutro lechi­ci zaczną walkę w grupie mis­tr­zowskiej i zmierzą się z warsza­wską Legią. Będzie to okaz­ja, by zre­wanżować się za niedawną porażkę na INEA Sta­dion­ie. — Mecze z Legią wzbudza­ją w nas dużo emocji, mamy jeden cel. Jedziemy po zwycięst­wo, gra się tam bard­zo trud­no, ale wierzymy, że może­my wygrać.

Kamil Jóźwiak już miał okazję rywal­i­zować w meczu z Legią i ma nadzieję, że jutro również uda mu się wys­tąpić – To nie jest zwykłe spotkanie, grałem tu z Legią w Poz­na­niu i to będzie mój dru­gi taki mecz, więc wiem jak to wyglą­da i jestem na to gotowy – przyz­na­je młody pomocnik.

17-let­ni piłkarz już w poprzed­nich lat­ach i roz­gry­wkach młodzieżowych miał okazję wys­tępować prze­ci­wko stołecznej drużynie – W zespołach juniors­kich na tych młod­szych szczeblach prze­ważnie wygry­wal­iśmy z Legią. Poty­cz­ka w CLJ w finale dała nam trochę do myśle­nia. Legia wygrała zasłuże­nie i moje ostat­nie wspom­nienia są raczej złe.

Mimo młodego wieku Jóźwiak już kil­ka razy miał okazję wys­tępować w pier­wszym zes­pole pod wodzą Jana Urbana – Staram się każdego dnia udowad­ni­ać, że zasługu­ję na miejsce w zes­pole. Trochę szans dostałem, cieszę się z każdej min­u­ty i mogę już czuć się bardziej pełno­prawnym zawod­nikiem drużyny.

W mar­cu w Poz­na­niu Legia wygrała 2:0, ale Lech zdziesiątkowany był przez kon­tuz­je, jed­nak dla Kami­la nie jest to wytłu­macze­nie – Nie szukałbym tłu­maczeń spowodowanych kon­tuz­ja­mi. My robil­iśmy wszys­tko, co w naszej mocy. Początek był wyrów­nany, potem stra­cil­iśmy bramkę i Legia prze­jęła inic­jaty­wę. Ter­az w Warsza­w­ie będzie to wyglą­dało inaczej — twierdzi.

Lechit­om ciężko będzie w tym sezonie obronić mis­tr­zows­ki tytuł. Jeśli prze­gra­ją, to prak­ty­cznie przes­ta­ją się liczyć w walce o Majs­tra –  Sku­pi­amy się na każdym meczu, chce­my wygry­wać każdy mecz po kolei. Wiara o Mis­tr­zost­wo będzie się toczyła do koń­ca, ale najbliższy mecz z Legią chce­my wygrać. Prze­grana z pewnoś­cią odd­ali nas od tego celu jeszcze bardziej, ale zwycięst­wo daje nam realne szanse na zdoby­cie mistrzostwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.