02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.46min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jóźwiak: Każdy chce dać z siebie jak najwięcej drużynie

Jóźwiak: Każdy chce dać z siebie jak najwięcej drużynie

Kamil Jóźwiak we wczo­ra­jszym meczu z Cra­cov­ią wszedł z ław­ki rez­er­wowych i w 82. min­u­cie strzelił swo­ją drugą bramkę w tym sezonie.

W Krakowie dużą rolę ode­grali rez­er­wowi. Dwiema asys­ta­mi popisał się Maciej Makuszews­ki, a do siat­ki trafił Kamil Jóźwiak i Chris­t­ian Gytk­jaer. — Na pewno każdy, który wchodzi na boisko chce dać z siebie jak najwięcej drużynie, Było 0:0, nie prze­ważal­iśmy, Cra­covia też miała swo­je sytu­acje i cieszymy się, że udało sie wygrac 2:0 — mówił po meczu skrzy­dłowy Lecha.

Zan­im Józ­iu zdobył bramkę, w polu karnym faulowany był Makuszews­ki, jed­nak sędzia nie podyk­tował rzu­tu karnego, z czego sko­rzys­tał Jóźwiak i tech­nicznym strza­łem pokon­ał Grze­gorza San­domier­skiego. - Moim zdaniem Maciej był faulowany na rzut karny i sam nie wiedzi­ałem co robić, czy sędzia gwiz­d­nie czy nie. Uderzyłem, arbiter powiedzi­ał, że gol i potem dru­ga akc­ja Makiego i też bramka. 

Wczo­ra­jszym zwycięst­wem Kole­jorz pod­bu­dował nieco morale po odpad­nię­ciu z Ligi Europy. Nie ma jed­nak cza­su na odpoczynek, bo w środę lechi­ci powal­czą z Pogo­nią Szczecin w 1/16 Pucharu Pol­s­ki. - Ter­az zosta­je nam liga i Puchar Pol­s­ki, w któym musimy zagrać jak najlepiej. Szanu­je­my Pogoń, mają też bard­zo dobrego tren­era i wiemy, że będa dobrze przy­go­towani do tego spotka­nia. Moze nie do koń­ca idzie im dobrze w lidze, jed­nak to moc­ny zespół — doda­je Józiu.

Smaczku rywal­iza­cji nada­je star­cie tren­erów. Pogoń prowadzi Maciej Sko­rża, który nie tak dawno był szkole­niow­cem lechitów. To z nim Lech zdobył ostat­nie mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. — To plusi zarówno dla nas, jak i dla tren­era. Prowadz­ił nasz zespół i wie, jak on wyglą­da od środ­ka. Zna naszych zawod­ników, więc tajem­nic żad­nych nie będzie. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.