06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.27min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jóźwiak: To nie był wymarzony debiut

Jóźwiak: To nie był wymarzony debiut

Kamil Jóźwiak zade­bi­u­tował dziś w ofic­jal­nym meczu Kole­jorza. Nieste­ty młody pomoc­nik nie może zal­iczyć pre­mierowego spotka­nia do udanych.

- To nie był wymar­zony debi­ut, bo prze­gral­iśmy. Starałem się pomóc drużynie, ale nie wyszło. Musimy wyciągnąć wnios­ki i następ­ny mecz zagrać znacznie lep­iej – powiedzi­ał po meczu 17-let­ni piłkarz. – Nie chcę siebie oce­ni­ać, bo bardziej patrzę na to przez pryz­mat zespołu. Prze­gral­iśmy i nie mogę zal­iczyć debi­u­tu do udanych.

Jóźwiak na boisko wszedł tuż po prz­er­wie zmieni­a­jąc Kebbe Ceesaya – Tren­er powiedzi­ał mi, abym grał tak, jak na treningach, żebym był spoko­jny. Starałem się tak zachowywać, ale nieste­ty nie udało się pomóc kolegom.

Również na kon­fer­encji pra­sowej tren­er Urban ocenił wys­tęp młodego lechi­ty jako pozy­ty­wny – W pier­wszych min­u­tach zagrał nieco indy­wid­u­al­nie. Mnie intere­su­je to, jak Kamil będzie grał w meczach o punk­ty, bo dla niego to nie jest łat­wa sytu­ac­ja. Musi udźwignąć odpowiedzial­ność i poradz­ić sobie ze stre­sem. Będą z niego ludzie, pod tym wzglę­dem nie miał żad­nych prob­lemów. Już na obozie pokazał mi, że potrafi grać w piłkę i na pewno będziemy mieć dużo pożytku z jego gry – przyz­nał szkoleniowiec.

Debi­u­tant odniósł się też do prze­biegu meczu oraz koń­cowego wyniku – Wydawało się, że prowadz­imy grę, ale nie mogliśmy stworzyć sobie sytu­acji, tak samo jak Jagiel­lonia. Oni zdobyli bramkę po rzu­cie rożnym i karnym. Czy był, czy nie, to inni ocenią. Z ław­ki nie wyglą­dało to jed­nak na „jede­nastkę”. Szko­da tego meczu, tym bardziej, że gral­iśmy u siebie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.