02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jutro nowy “Magazyn Kolejorz”!

Już jutro do sprzedaży trafi najnowszy numer “Mag­a­zynu Kole­jorz”. W mar­cowym wyda­niu odświeżono lay­out cza­sopis­ma, a także wprowad­zono nowe dzi­ały. Nie zabrakło także miejs­ca na konkursy dla czytel­ników “Mag­a­zynu”. W środ­ku zna­jdziecie także mini­plakat Lecha, a to wszys­tko w cenie 13,90.

 

Tem­at numeru poświę­cony jest przy­go­towan­iom mis­trza Pol­s­ki do rundy wiosen­nej, w kon­tekś­cie obrony tytułu, a także próbą pod­sumowa­nia pra­cy Jose Mari Bakero pod­czas dwóch obozów. Kibice będą mogli także przeczy­tać krótkie wywiady z wybrany­mi piłkarza­mi Lecha m.in: Wołąkiewiczem, Ubi­paripem czy Bosackim.

W mar­cowym wyda­niu “Mag­a­zynu Kole­jorz” będziemy mogli przeczy­tać także o roli psy­cholo­ga w Lechu. Przy­pom­ni­jmy, że od początku roku z mis­trzem Pol­s­ki współpracu­je Jur­gen Lohr.

Z dyrek­torem sportowym “Kole­jorza” roz­maw­iał Józef Djaczenko. Marek Pogorzel­czyk w wywiadzie udzielonym ofic­jal­ne­mu cza­sopis­mu klubu opowia­da o trans­fer­ach, a także zdradza kulisy rozmów doty­czą­cych kilku z nich.

Obsz­erny tekst poświę­cono sta­dionowi, który przed blisko trze­ma tygod­ni­a­mi stał się obiek­tem zain­tere­sowa­nia mediów w związku z karą nałożoną przed meczem ze Sportingiem Bra­ga na Lecha. Nie zabraknie także kibi­cowskiego pod­sumowa­nia min­ionego roku, które okras­zone jest dużą iloś­cią zdjęć.

Nowym dzi­ałem w “Mag­a­zynie Kole­jorz” jest “Młody Lech”. W nowym numerze kibice będą mogli przyjrzeć się drużynie Pio­tra Zbąszy­ni­a­ka, który jest odpowiedzial­ny za zespół z roczni­ka 1999. Poza tym przy­go­towano tekst doty­czą­cy zgrupowa­nia przed rundą wiosen­ną drużyny Młodej Ekstraklasy.

Nowy­mi cyk­la­mi w cza­sopiśmie są konkursy, a także feli­eton kibi­ca. “Czy znasz his­torię Lecha?” to trzy pyta­nia doty­czące przeszłoś­ci drużyny. Poza tym układan­ka fotograficz­na, a także fotoza­gad­ka, czyli rozpoz­naj siebie na zdjęciu.

W mar­cowym numerze przeczy­tamy, wcześniej wspom­ni­any, feli­eton kibi­ca. Jakub Gór­nic­ki opowia­da o swoim kibi­cow­a­niu Lechowi w Warsza­w­ie, a także przeży­ci­ach związanych z mecza­mi w Lidze Europy, jakie towarzyszyły mu tej jesieni.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.