Juventus ma problem ze swoimi koszulkami

Juven­tus Turyn od początku tego sezonu jest wspier­any przez fir­mę BetClick, którą kibice Lecha kojarzyć powin­ni ze współpra­cy z poz­nańskim klubem. Buk­mach­er jest spon­sorem tytu­larnym “Starej Damy”, jed­nak ze wzglę­du na pol­skie pra­wo w spotka­niu Ligi Europy prze­ci­wko mis­tr­zowi Pol­s­ki wys­tąpi bez logo tej firmy.

Zgod­nie z ustawą haz­ardową reklam­owanie zakładów buk­mach­er­s­kich jest zabro­nione od początku tego roku. BetClick, który zmus­zony był rozs­tać się z Lechem postanow­ił rozpocząć współprace z uty­tułowanym włoskim zespołem. Rzecznik Pra­sowy Komendy Wojew­ódzkiej w Poz­na­niu poin­for­mował klub, że mogło­by dojść do naruszenia prawa, jeśli Juven­tus zagra w środę w koszulkach z logo swo­jego spon­so­ra. — Dostal­iśmy zapewnie­nie od Juven­tusu, że wys­tąpi w koszulkach bez logo - przyz­na­je Joan­na Dzios, rzecznik pra­sowy poz­nańskiego klubu.

To nie pier­wsza sytu­ac­ja, gdy zagraniczny klub, który przy­jeżdża do Pol­s­ki rywal­i­zować w europe­js­kich pucharach ma prob­lem związany z branżą swo­jego spon­so­ra. Wcześniej do podob­nych zdarzeń dochodz­iło m.in. pod­czas spotkań siatkówki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress