01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-53min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kadar: Jeśli nie strzelasz, nie wygrywasz

Kadar: Jeśli nie strzelasz, nie wygrywasz

Tamas Kadar niedawno wró­cił do tren­ingów z zespołem po tym, jak wraz z kadrą wys­tępował na Euro 2016, a później negocjował kon­trakt z nowym pra­co­daw­cą. - Czu­ję się dobrze, trenu­ję z zespołem, ale dodatkowe zaję­cia, by wró­cić do formy.

Mimo że Węgi­er jest już z drużyną, miejsce w pier­wszym składzie wywal­czył dobie Robert Gum­ny. W meczu z Jagiel­lonią Kadar na muraw­ie się pojaw­ił, ale tylko dlat­ego, że Guma narzekał na zdrowie. – Nie spodziewałem się, że zagram, bo nie byłem na to gotowy. Robert miał jak­iś prob­lem z ple­ca­mi, dlat­ego musi­ałem zagrać. Wejś­cie z ław­ki nie jest łatwe dla obroń­cy – przyz­na­je stoper.

Kole­jorz w tym sezonie w Ekstrak­lasie nie wygrał meczu, a co gorsza nie strzelił nawet bram­ki. – To dla Lecha duży prob­lem, jeśli nie może strzelić bram­ki. Mamy swo­je szanse, ale nie potrafimy ich wyko­rzys­tać. Jeśli nie strze­lasz, nie wygry­wasz – pod­sumował obec­ną sytu­ację zespołu.

Pow­tarza się z sytu­ac­ja z zeszłego sezonu, gdy Lech zdobył Super­puchar, a potem szło mu kiep­sko. Mimo to, humory w szat­ni dopisu­ją. – Każdy z nas chce, by atmos­fera była lep­sza. Lech to wciąż jeden z najlep­szych klubów. Nie ma czegoś takiego, że wszyscy są smut­ni, czy wkurza­ją się na siebie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.