02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.46min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kadar: Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem

Kadar: Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem

Pow­ięk­sza się w Poz­na­niu węgier­s­ka kolo­nia. Do Ger­go Lovrenc­sic­sa dołączyło ter­az dwóch Madziarów – David Hol­man i Tamas Kadar

David Hol­man do ekipy Kole­jorza dołączył pod­czas pier­wszego obozu w Tur­cji i jak mówi, czu­je się przy­go­towany do tego, by znaleźć się w wyjś­ciowej jede­nastce – Myślę, że dzię­ki obo­zom jestem w dobrej formie i jestem gotowy do tego, by grać na 100% – mówił. Podob­ne­go zda­nia jest Tamas Kadar, który Kole­jorza zasil­ił nieco później – Decyzję co do gry w pier­wszym składzie pode­j­mu­je tren­er. Jestem tutaj dopiero dwa tygod­nie, ale mam nadzieję, że widać, że jestem w coraz lep­szej formie.

Zarówno Hol­man jak i Kadar nie mogą doczekać się meczów na INEA Sta­dion­ie, ale jak mówią, nie czu­ją presji ze strony kibiców – Grałem na Węgrzech i mój były klub miał wielką rzeszę fanów. Jestem przyzwycza­jony do tego, że jest pres­ja i głośny dop­ing.  Ger­go dużo opowiadał mi o kibi­cach i świet­nej atmos­ferze, szczegól­nie pod­czas meczów z Legią. Czuć moc na sta­dion­ie i nie mogę się doczekać, aż sam tego doświad­czę – przyz­na­je Holman.

- Kiedy tutaj przy­jechałem, dużo roz­maw­iałem na ten tem­at z Ger­go. Mówił mi o kibi­cach, że są najlep­si w Polsce, że atmos­fera jest niesamowi­ta. O presji może­my mówić tylko wtedy, gdy będziemy słabo grać i prze­gry­wać. Uważam, że kibice są bard­zo ważni i trze­ba mieć z nimi dobry kon­takt, bo są naszym dwu­nastym zawod­nikiem. Dają nam wiele wspar­cia, adren­a­liny i poma­ga­ją wygrać mecz. Liczę na to, że ta relac­ja i pres­ja będzie dla nas owoc­na – twierdzi z kolei Kadar.

Co ciekawe, Tamas Kadar i inny nowy nabytek Kole­jorza — Arnaud Djoum wys­tępowali już razem w jed­nym klu­bie. Miało to miejsce w sezonie 2012/2013 w Rodzie Kerkrade – Gral­iśmy razem przez pół roku. Cieszę się, że jest trze­cią osobą tutaj, którą znam. Dzię­ki niemu dobrze się tu czu­ję i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zagrać w wyjś­ciowej jede­nastce – nie kry­je zad­owole­nia Węgier.

Również inne pol­skie klu­by były zain­tere­sowane pozyskaniem Kadara. Jakie? Sam zain­tere­sowany mówi, że ter­az to już jest nieważne – Cieszę się, że byłem w stanie zbu­dować na Węgrzech taką for­mę, że klu­by w Polsce były mną zain­tere­sowane. Lech od daw­na wydawał mi się fajnym zespołem, na dodatek jest tu jeszcze dwóch innych Węgrów. Z chę­cią wybrałem ofer­tę z Poz­na­nia i jestem pełen dobrych nadziei i oczeki­wań – kończy Kadar.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.