02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.16min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kadar: Musimy grać tak, jak na koniec zeszłej rundy

Kadar: Musimy grać tak, jak na koniec zeszłej rundy

Tamas Kadar coraz częś­ciej wys­tępu­je na lewej obronie, cho­ci­aż jak sam przyz­na­je, woli grać na środ­ku. Równie dobrze co na pozy­cji stopera Węgi­er radzi sobie też na lewej flance, a wczo­raj był ważnym ogni­wem Kole­jorza, który pokon­ał 2:1 Cracovię.

- Najlepiej czu­ję się jed­nak na środ­ku. Tren­er jed­nak ustaw­ia mnie na lewej i stron­ie i z meczu na mecz jest lep­iej. W reprezen­tacji też tam gram i nie jest tak źle – przyz­nał Kadar.

Dla lechitów było to pier­wsze spotkanie w sezonie, gdzie pomi­mo stra­conej bram­ki rozstrzygnęli losy meczu na swo­ją korzyść – Musimy grać tak, jak na koniec zeszłej rundy. Chce­my obronić mis­tr­zost­wo, cho­ci­aż mamy na to małe szanse. Chcieliśmy dobrze zagrać dla nas, ale też dla kibiców.

Po dwóch porażkach z rzę­du, podopieczni Jana Urbana odnieśli drugie w tym tygod­niu zwycięst­wo – To było bard­zo ważne spotkanie. Ter­az gramy z Ruchem, a potem Legią. To drużyny, które są przed nami. Musimy grać z meczu na mecz lep­iej, jeśli chce­my prze­suwać się górę tabeli. W meczu z Cra­cov­ią pokaza­l­iśmy, że to potrafimy – twierdzi Węgier.

Począt­ki Kadara w Lechu nie było najlep­sze, ale ter­az trud­no sobie wyobraz­ić defen­sy­wę bez niego. Tamas w dużej mierze przy­czynił się wczo­ra­jszego zwycięst­wa – Najważniejsze, że udało nam się stworzyć sytu­acje. Gral­iśmy bez Szy­mona Pawłowskiego, a wszyscy wiemy, jaki to świet­ny piłkarz. Po stra­conej bram­ce wszyscy ruszyliśmy do przo­du, co się opłaciło. Staral­iśmy się i osiągnęliśmy dobry wynik – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.