06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.21min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kadar: Musimy zdobyć mistrzostwo!

Kadar: Musimy zdobyć mistrzostwo!

Tamas Kadar najpraw­dopodob­niej wys­tąpi w niedziel­nym mecz, zastępu­jąc pauzu­jącego za kart­ki Paulusa Arajuuriego.

- Wcale nie mogę być taki pewny, że zagram. Jest środek tygod­nia, a mecz jest dopiero w niedzielę. Ja daję z siebie 100% na każdym treningu i chcę być w wyjś­ciowym składzie – przyz­na­je Kadar.

Kole­jorz pla­su­je się na pier­wszym miejs­cu w tabeli i ma dwa punk­ty przewa­gi nad drugą Legią. Czy poz­na­ni­akom uda się zdobyć mis­tr­zows­ki tytuł? – Jesteśmy Lechem Poz­nań, jed­nym z najwięk­szych klubów w Polsce i musimy to zro­bić. Musimy wygrać pozostałe mecze, a to nie będzie takie łatwe. Ter­az już nie ma słabych zespołów, w zeszły week­end pokon­al­iśmy Legię, ale to dopiero pier­wszy krok do mistrzostwa.

W niedzielę podopieczni tren­era Sko­rży zmierzą się z Jagiel­lonią Białys­tok. W tym sezonie lechi­ci po raz trze­ci zagra­ją z ekipą z Pod­la­sia na włas­nym sta­dion­ie – Jagiel­lonia jest dobrym zespołem, ale my gramy u siebie. Wszyscy wiemy, że na włas­nym boisku jesteśmy bard­zo groźni. Mają dobrych zawod­ników, jed­nak to my jesteśmy lep­si. Musimy to pokazać na boisku i wygrać – mówi Węgier.

Trwa akc­ja, która ma na celu zebrać jak najwięcej kibiców w czterech ostat­nich meczach sezonu na INEA Sta­dion­ie. Jak przyz­na­je Tamas, dla niego to bard­zo fajne uczu­cie – Nie mam prob­lemów z presją, z pub­licznoś­cią jaka przy­chodzi na nasze mecze czy mecze Legii. Dobrze się gra przy takiej atmos­ferze, wtedy wiesz, że każdy wspiera ciebie i drużynę. Czu­jesz się wtedy lep­szym, dużo ludzi cie oglą­da i dajesz z siebie więcej niż 100%. Chci­ałbym, aby na każdym meczu było tyle kibiców.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.