Kadra HSV na mecz z Lechem

Thorsten Fink ustal­ił już kadrę HSV Ham­burg na towarzyskie spotkanie z Kole­jorzem, które zostanie roze­grane w najbliższą środę. W składzie niemieck­iej ekipy nie zabraknie gwiazd, a wśród nich Artiom­sa Rud­nevsa. Były napast­nik Lecha w min­ionej kole­jce zdobył swo­jego pre­mierowego gola w Bun­deslidze.

Jed­nak naj­jaśniejszą gwiazdą, którą będą mogli podzi­wiać kibice przy uli­cy Buł­garskiej będzie Rafael van der Vaart. Holen­der­s­ki roz­gry­wa­ją­cy latem wró­cił do ekipy z Ham­bur­ga po czterech lat­ach prz­er­wy i z miejs­ca stał się lid­erem zespołu. W między­cza­sie reprezen­tował nato­mi­ast bar­wy Realu Madryt i Tot­ten­hamu. Ma na swoim kon­cie pon­ad 100 wys­tępów w reprezen­tacji Holandii, z którą w 2010 roku został wicemistrzem świa­ta.

Oprócz Holen­dra do Poz­na­nia zaw­ita­ją także reprezen­tan­ci Niemiec. W kadrze HSV na mecz z Lechem są Rene Adler, Mar­cel Jansen, Heiko West­er­mann i Den­nis Aogo. Każdy z nich zal­iczył przy­na­jm­niej 10 wys­tępów w seniorskiej kadrze. Kibice, którzy zde­cy­du­ją się przy­być na Buł­garską w środowy wieczór będą mogli zobaczyć w akcji także nowe gwiazdy Bun­desli­gi jak 23-let­ni chorwac­ki pomoc­nik Milan Badelj czy 20-let­ni kore­ańs­ki napast­nik Son Heung-Min, który przed tygod­niem pogrążył Borus­się Dort­mund. Z niemiecką ekipą do Poz­na­nia przy­jedzie również Petr Jiracek. Czech na EURO 2012 strzelił zwycięską bramkę w meczu z Pol­ską i przy­p­ieczę­tował wye­lim­i­nowanie Biało-czer­wonych z turnieju.

Kadra HSV na mecz z Lechem:

Bramkarze: Jaroslav Drob­ny, Rene Adler

Obroń­cy: Den­nis Diek­meier, Michael Man­ci­enne, Heiko West­er­mann, Jef­frey Bru­ma, Den­nis Aogo, Mar­cel Jansen

Pomoc­ni­cy: Tomas Rin­con, Ivo Ilice­vić, Milan Badelj, Tol­gay Arslan, Petr Jiracek, Rafael van der Vaart, Per Skjel­bred

Napast­ni­cy: Artjoms Rud­nevs, Mar­cus Berg, Max­i­m­il­ian Beis­ter, Son Heung-Min

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress