Kadra HSV na mecz z Lechem

Thorsten Fink ustal­ił już kadrę HSV Ham­burg na towarzyskie spotkanie z Kole­jorzem, które zostanie roze­grane w najbliższą środę. W składzie niemieck­iej ekipy nie zabraknie gwiazd, a wśród nich Artiom­sa Rud­nevsa. Były napast­nik Lecha w min­ionej kole­jce zdobył swo­jego pre­mierowego gola w Bundeslidze.

Jed­nak naj­jaśniejszą gwiazdą, którą będą mogli podzi­wiać kibice przy uli­cy Buł­garskiej będzie Rafael van der Vaart. Holen­der­s­ki roz­gry­wa­ją­cy latem wró­cił do ekipy z Ham­bur­ga po czterech lat­ach prz­er­wy i z miejs­ca stał się lid­erem zespołu. W między­cza­sie reprezen­tował nato­mi­ast bar­wy Realu Madryt i Tot­ten­hamu. Ma na swoim kon­cie pon­ad 100 wys­tępów w reprezen­tacji Holandii, z którą w 2010 roku został wicemistrzem świata.

Oprócz Holen­dra do Poz­na­nia zaw­ita­ją także reprezen­tan­ci Niemiec. W kadrze HSV na mecz z Lechem są Rene Adler, Mar­cel Jansen, Heiko West­er­mann i Den­nis Aogo. Każdy z nich zal­iczył przy­na­jm­niej 10 wys­tępów w seniorskiej kadrze. Kibice, którzy zde­cy­du­ją się przy­być na Buł­garską w środowy wieczór będą mogli zobaczyć w akcji także nowe gwiazdy Bun­desli­gi jak 23-let­ni chorwac­ki pomoc­nik Milan Badelj czy 20-let­ni kore­ańs­ki napast­nik Son Heung-Min, który przed tygod­niem pogrążył Borus­się Dort­mund. Z niemiecką ekipą do Poz­na­nia przy­jedzie również Petr Jiracek. Czech na EURO 2012 strzelił zwycięską bramkę w meczu z Pol­ską i przy­p­ieczę­tował wye­lim­i­nowanie Biało-czer­wonych z turnieju.

Kadra HSV na mecz z Lechem:

Bramkarze: Jaroslav Drob­ny, Rene Adler

Obroń­cy: Den­nis Diek­meier, Michael Man­ci­enne, Heiko West­er­mann, Jef­frey Bru­ma, Den­nis Aogo, Mar­cel Jansen

Pomoc­ni­cy: Tomas Rin­con, Ivo Ilice­vić, Milan Badelj, Tol­gay Arslan, Petr Jiracek, Rafael van der Vaart, Per Skjelbred

Napast­ni­cy: Artjoms Rud­nevs, Mar­cus Berg, Max­i­m­il­ian Beis­ter, Son Heung-Min

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress