Kadra na drugi obóz w Turcji

Znane są nazwiska piłkarzy, którzy udadzą się na drugie zgrupowanie w Tur­cji. W porów­na­niu do pier­wszego obozu w składzie Kole­jorza doszło do dwóch zmi­an.

Z powodu urazu do Tur­cji nie pole­ci Karol Linet­ty, który prze­chodzi reha­bil­i­tację po kon­tuzji stawu skokowego. Doz­nał jej na początku pier­wszego zgrupowa­nia. Tren­erzy pod­jęli decyzję, że Linet­ty będzie leczył się w Poz­na­niu. Z pier­wszą drużyną nie pole­ci również Jakub Zagórs­ki.

Do drużyny dołączą za to Krys­t­ian Sanoc­ki i Marcin Gawron. Pier­wszy z nich miał przy­go­towywać się z drużyną pod­czas min­ionego zgrupowa­nia w Belek, jed­nak z powodów for­mal­nych musi­ał zostać w kra­ju.

Lechi­ci do Tur­cji wylecą w poniedzi­ałek i spędzą tam dwanaś­cie dni.

Kadra na obóz w Tur­cji:

Bramkarze: Jas­min Burić, Marcin Gos­tom­s­ki, Krzysztof Kotorows­ki, Mateusz Lis

Obroń­cy: Bar­ry Dou­glas, Tomasz Kędzio­ra, Paulus Ara­ju­uri, Keb­ba Ceesay, Maciej Wilusz, Marcin Kamińs­ki, Jan Ben­darek, Antoni­js Cer­nomordi­js, Luis Hen­riquez

Pomoc­ni­cy: Łukasz Trał­ka, Szy­mon Drew­ni­ak, Kasper Hamalainen, Szy­mon Pawłows­ki, Dar­iusz Formel­la, Darko Jevtić, Jakub Ser­afin, Ger­go Lovrenc­sics, Muhamed Kei­ta, Marcin Gawron, David Hol­man, Krys­t­ian Sanoc­ki, Niklas Zul­ci­ak,

Napast­ni­cy: Zaur Sada­jew, Vojo Ubi­parip, Daw­id Kow­nac­ki.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress