06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.54min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamil Jóźwiak może trafić do Galatasaray

Kamil Jóźwiak może trafić do Galatasaray

Przegląd Sportowy” podał infor­ma­c­je, że Lech Poz­nań dostał ofer­tę za Kami­la Jóźwia­ka od Galatasaray. Władze klubu oczeku­ją, jed­nak więk­szych pieniędzy za 22-latka.

Kamil Jóźwiak w min­ionym sezonie Ekstrak­lasy roze­grał 35 spotkań, w których strzelił 8 goli i zan­otował cztery asysty. Piotr Rutkows­ki poin­for­mował kil­ka dni temu, że klub dostał ofer­tę za dwóch piłkarzy, jed­nym z nich był właśnie Jóźwiak. Zain­tere­sowane klu­by pochodzą z Włoch i Anglii. Za Jóźwia­ka miała zostać złożona ofer­ta w wysokoś­ci 5–6 mil­inów euro, która została odrzu­cona przez władze Lecha.

🔵Lech chce zainka­sować za 22-lat­ka duże pieniądze 💰

Pub­liée par LechNews.pl sur Dimanche 9 août 2020

Galatasaray według infor­ma­cji podanych przez “Przegląd Sportowy” zapro­ponowało za 22-lat­ka 2 mil­iony euro, co miało zostać odrzu­cone przez “Kole­jorza”. W Poz­na­niu mają oczeki­wać kwoty co najm­niej dwa razy więk­szej. Dla klubu z Tur­cji takie pieniądze mogą być lekkim utrud­nie­niem, ponieważ mówi się, że sytu­ac­ja finan­sowa w klu­bie nie jest kolorowa, ale tem­at przenosin Jóźwia­ka do szóstego zespołu tureck­iej Superli­gi będzie pojaw­iał się jeszcze w mediach.

Turec­ki dzi­en­nikarz twierdzi, że kwo­ta zapro­ponowana przez Galatasaray jest wstępem do dal­szych negoc­jacji w spraw­ie trans­feru piłkarza. Gala­ta też nie chci­ała­by wydawać za dużych pieniędzy za gracza, który nie sprawdz­ił się jeszcze dobrze na are­nie między­nar­o­dowej, choć zal­iczył debi­ut w reprezen­tacji Polski.

Zimą bard­zo moc­ne zain­tere­sowanie Jóźwiakiem pojaw­iło się z Cham­pi­onship oraz MLS. Z USA klubem, który widzi­ał u siebie “Józia” był Chica­go Fire, w którym gra już jeden Polak — Prze­mysław Frankows­ki. 25-latek trafił do Chica­go z Jagielonii Białys­tok za 1,5 mil­iona euro. Stany Zjed­noc­zone to dobry kierunek, ale jeśli piłkarz Lecha myśli o grze na najwyższym poziomie, to musi zostać w Europie i tu trafi­ać do coraz to więk­szych klubów.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.