02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.0godz.24min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamil Jóźwiak wypożyczony do GKS‑u Katowice

Kamil Jóźwiak wypożyczony do <span class="caps">GKS</span>‑u Katowice

18-let­ni Kamil Jóźwiak najbliższą rundę spędzi na pier­ws­zoligowych boiskach. Młody skrzy­dłowy został wypoży­c­zony do GKS‑u Katowice. 

Kamil Jóźwiak w pier­wszej drużynie Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest już dru­gi sezon, ale nie może liczyć na reg­u­larną grę. 18-latek częs­to nie łapie się do mec­zowej osiem­nast­ki, a jeśli już mu się to uda­je, to więk­szosć meczu prze­siedzi na ław­ce. W ostat­nim meczu zeszłego sezonu, gdy Lech grał o tzw “pietruszkę” tren­er Jan Urban wys­taw­ił go w pier­wszym składzie, a ten odwdz­ięczył się bramką. W niebiesko-białych barwach zdobył mis­tr­zost­wo Pol­s­ki Juniorów Młod­szych oraz wicemistr­zost­wo Pol­s­ki Juniorów Starszych. Pomoc­nik w pier­wszej drużynie Kole­jorza zade­bi­u­tował 28 lutego 2016 roku pod­czas meczu z Jagiel­lonią Białys­tok. W lipcu ubiegłego roku wspól­nie z zespołem sięgnął po Super­puchar kraju.

W tym sezonie Jóźwiak wys­tąpil łącznie w dziesię­ciu meczach. — Pod­jęliśmy decyzję o wypoży­cze­niu Kami­la, ponieważ wiemy, że tak młody piłkarz potrze­bu­je reg­u­larnej gry. Przykład Jana Bed­nar­ka potwierdza, że cza­sowe wypoży­cze­nie do innego klubu poma­ga w roz­wo­ju zawod­ni­ka — mówi wiceprezes Lecha, Piotr Rutkows­ki. — Wiąże­my z Kamilem nadzieje na przyszłość i liczymy, że po powro­cie do Poz­na­nia powal­czy o miejsce w wyjś­ciowej jede­nastce Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.