28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.17min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamil Jóźwiak wypożyczony do GKS‑u Katowice

Kamil Jóźwiak wypożyczony do <span class="caps">GKS</span>‑u Katowice

18-let­ni Kamil Jóźwiak najbliższą rundę spędzi na pier­ws­zoligowych boiskach. Młody skrzy­dłowy został wypoży­c­zony do GKS‑u Katowice. 

Kamil Jóźwiak w pier­wszej drużynie Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest już dru­gi sezon, ale nie może liczyć na reg­u­larną grę. 18-latek częs­to nie łapie się do mec­zowej osiem­nast­ki, a jeśli już mu się to uda­je, to więk­szosć meczu prze­siedzi na ław­ce. W ostat­nim meczu zeszłego sezonu, gdy Lech grał o tzw “pietruszkę” tren­er Jan Urban wys­taw­ił go w pier­wszym składzie, a ten odwdz­ięczył się bramką. W niebiesko-białych barwach zdobył mis­tr­zost­wo Pol­s­ki Juniorów Młod­szych oraz wicemistr­zost­wo Pol­s­ki Juniorów Starszych. Pomoc­nik w pier­wszej drużynie Kole­jorza zade­bi­u­tował 28 lutego 2016 roku pod­czas meczu z Jagiel­lonią Białys­tok. W lipcu ubiegłego roku wspól­nie z zespołem sięgnął po Super­puchar kraju.

W tym sezonie Jóźwiak wys­tąpil łącznie w dziesię­ciu meczach. — Pod­jęliśmy decyzję o wypoży­cze­niu Kami­la, ponieważ wiemy, że tak młody piłkarz potrze­bu­je reg­u­larnej gry. Przykład Jana Bed­nar­ka potwierdza, że cza­sowe wypoży­cze­nie do innego klubu poma­ga w roz­wo­ju zawod­ni­ka — mówi wiceprezes Lecha, Piotr Rutkows­ki. — Wiąże­my z Kamilem nadzieje na przyszłość i liczymy, że po powro­cie do Poz­na­nia powal­czy o miejsce w wyjś­ciowej jede­nastce Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.