Kamiński: Atmosfera jest dużo lepsza

Kamiński: Atmosfera jest dużo lepsza

Lechitów w sobotę czeka ostat­ni mecz w tym roku. O godzinie 18 na INEA Sta­dion­ie zmierzą się z Lechią Gdańsk. Jak mówią piłkarze, atmos­fera w zes­pole po dwóch wygranych z rzę­du jest bard­zo dobra.

Ostat­nie dwa mecze to dwa zwycięst­wa podopiecznych Macie­ja Sko­rża. W sobotę lechi­ci będą mieć szan­sę podtrzy­mać dobrą passę – Apetyt rośnie w miarę jedzenia, chce­my tę rundę zakończyć zwycięst­wem i trzy­mać się czołów­ki – mówi Marcin Kamiński.

Mecz z Wisłą już dawno za nami, ale zwycięst­wo dało piłkar­zom pozy­ty­wnego „kopa” – Ta wygrana to bard­zo waż­na rzecz. Widać po chłopakach w szat­ni, że atmos­fera jest dużo lep­sza – doda­je stoper.

Również gdańs­ka druży­na w ostat­niej kole­jce odniosła zwycięst­wo. Podopieczni tren­era Brzęcz­ka pokon­ali Piast Gli­wice 3:1 – Wygrali swój mecz, a to na pewno doda im otuchy. My na pewno przy­go­tu­je­my się stupro­cen­towo – zapew­nia Kamyk.

Tuż po sobot­nim spotka­niu lechi­ci udadzą się na urlopy i do zajęć powrócą 5. Sty­cz­nia – Wiz­ja wol­nego nie może nas rozko­jarzyć. Musimy być gotowi i wygrać, a dopiero potem będziemy myśleć o urlopach – kończy Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress