27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.2min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Czułem, że Barry trafi

Kamiński: Czułem, że Barry trafi

Kole­jorz wygrał w niedzielę z Legią Warsza­wą 2:1 i zni­welował straty w ligowej tabeli do trzech punktów.

Lechi­ci w tym sezonie tylko raz prze­grali na swoim boisku. Miało to miejsce na początku sezonu, kiedy do Poz­na­nia przy­jechała Biała Gwiaz­da. W ten week­end bez punk­tów z Poz­na­nia wyjechał mis­trz Pol­s­ki –  Dla nas ważne jest to zwycięst­wo, bo ono może nam pomóc przeła­mać passę złych meczów na wyjaz­dach, bo co z tego, że wygral­iśmy ter­az, a przyjdzie mecz wyjaz­dowy i znowu pójdzie coś nie po naszej myśli. Jeśli zaczniemy wygry­wać na wyjaz­dach, to zwycięst­wo z Legią będzie miało naprawdę duże znacze­nie – mówił po meczu stop­er Kolejorza.

Gdy­by lep­si okaza­li się Wojskowi, star­ta do lid­era wynosiła­by aż dziewięć punk­tów i ciężko było­by je odro­bić, a tak sprawa wal­ki o mis­tr­zost­wo jest cały czas otwarta – Na pewno prze­grana by nam nie ułatwiła tej wal­ki o mis­tr­zost­wo, ale myślę, że jeszcze nie bylibyśmy skreśleni, bo zostało jeszcze parę spotkań do roze­gra­nia, więc  pod­chodz­imy do tego ze spokojem.

W niedzielę lechitów wspier­ało pon­ad 40 tysię­cy kibiców, co nie częs­to zdarza się na boiskach Ekstrak­lasy – Dla takich spotkań się trenu­je, gra. Wiemy, że jeśli przy­chodzi na sta­dion pon­ad 40 tysię­cy i chcą nas wspier­ać, to to jest niesamowi­ta rzecz. Każdy na to czeka, każdy o tym marzy, a cieszy nas to pod­wójnie, bo udało się też wygrać – przyz­na­je Kamyk.

Pier­wszą bramkę dla Kole­jorza w niedziel­nym meczu z rzu­tu wol­nego strzelił Bar­ry Dou­glas – Czułem, że Bar­ry trafi, ale wiado­mo, trze­ba do tego pode­jść ze spoko­jem. Na treningach  praw­ie za każdym razem Bar­ry strzela bram­ki, więc byłem spokojny.

Między słup­ka­mi niespodziewanie stanął Jas­min Burić i ze swo­jego zada­nia wywiązał się dobrze. Szczegól­nie na plus moż­na mu zapi­ać inter­wenc­je z początku meczu – Jasiu zagrał dobrze, szczegól­nie w tych pier­wszych sekun­dach, był bard­zo skon­cen­trowany. To spotkanie mogło się dla nas bard­zo źle zacząć, na szczęś­cie potrafil­iśmy się przed tym wybronić. W drugiej połowie zaczęliśmy lep­iej grać. Oni nie stworzyli sobie klarownych sytu­acji, dla nas jest ważne, że potrafil­iśmy wygrać – kończy Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.