Kamiński: Czułem, że Barry trafi

Kamiński: Czułem, że Barry trafi

Kole­jorz wygrał w niedzielę z Legią Warsza­wą 2:1 i zni­welował straty w ligowej tabeli do trzech punktów.

Lechi­ci w tym sezonie tylko raz prze­grali na swoim boisku. Miało to miejsce na początku sezonu, kiedy do Poz­na­nia przy­jechała Biała Gwiaz­da. W ten week­end bez punk­tów z Poz­na­nia wyjechał mis­trz Pol­s­ki –  Dla nas ważne jest to zwycięst­wo, bo ono może nam pomóc przeła­mać passę złych meczów na wyjaz­dach, bo co z tego, że wygral­iśmy ter­az, a przyjdzie mecz wyjaz­dowy i znowu pójdzie coś nie po naszej myśli. Jeśli zaczniemy wygry­wać na wyjaz­dach, to zwycięst­wo z Legią będzie miało naprawdę duże znacze­nie – mówił po meczu stop­er Kolejorza.

Gdy­by lep­si okaza­li się Wojskowi, star­ta do lid­era wynosiła­by aż dziewięć punk­tów i ciężko było­by je odro­bić, a tak sprawa wal­ki o mis­tr­zost­wo jest cały czas otwarta – Na pewno prze­grana by nam nie ułatwiła tej wal­ki o mis­tr­zost­wo, ale myślę, że jeszcze nie bylibyśmy skreśleni, bo zostało jeszcze parę spotkań do roze­gra­nia, więc  pod­chodz­imy do tego ze spokojem.

W niedzielę lechitów wspier­ało pon­ad 40 tysię­cy kibiców, co nie częs­to zdarza się na boiskach Ekstrak­lasy – Dla takich spotkań się trenu­je, gra. Wiemy, że jeśli przy­chodzi na sta­dion pon­ad 40 tysię­cy i chcą nas wspier­ać, to to jest niesamowi­ta rzecz. Każdy na to czeka, każdy o tym marzy, a cieszy nas to pod­wójnie, bo udało się też wygrać – przyz­na­je Kamyk.

Pier­wszą bramkę dla Kole­jorza w niedziel­nym meczu z rzu­tu wol­nego strzelił Bar­ry Dou­glas – Czułem, że Bar­ry trafi, ale wiado­mo, trze­ba do tego pode­jść ze spoko­jem. Na treningach  praw­ie za każdym razem Bar­ry strzela bram­ki, więc byłem spokojny.

Między słup­ka­mi niespodziewanie stanął Jas­min Burić i ze swo­jego zada­nia wywiązał się dobrze. Szczegól­nie na plus moż­na mu zapi­ać inter­wenc­je z początku meczu – Jasiu zagrał dobrze, szczegól­nie w tych pier­wszych sekun­dach, był bard­zo skon­cen­trowany. To spotkanie mogło się dla nas bard­zo źle zacząć, na szczęś­cie potrafil­iśmy się przed tym wybronić. W drugiej połowie zaczęliśmy lep­iej grać. Oni nie stworzyli sobie klarownych sytu­acji, dla nas jest ważne, że potrafil­iśmy wygrać – kończy Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress