Kamiński: Druga połowa była zdecydowanie naszą najlepszą

Kamiński: Druga połowa była zdecydowanie naszą najlepszą

W sobotę lechi­ci pokon­ali drużynę z Wrocław­ia i zni­welowali stratę do warsza­wskiej Legi do dwóch oczek. Wszys­tko jed­nak rozstrzyg­nie się w środę.

Pier­wsza połowa spotka­nia ze Śląskiem nie napawała optymizmem. Brakowało dobrego wykończenia akcji, a przede wszys­tkim goli – Źle zaczęliśmy to spotkanie. Śląsk był ustaw­iony wysoko i nie mogliśmy sobie z tym poradz­ić. Popeł­nial­iśmy sporo błędów i to na pewno nie wyglą­dało tak, jak sobie zakładal­iśmy przed meczem. W pier­wszej połowie nie mieliśmy aż tylu sytu­acji, ale wal­czyliśmy i nie odpuszcza­l­iśmy. W drugą połowę wes­zliśmy znacznie lep­iej. Stwarza­l­iśmy te sytu­acje i udało się strzelić bram­ki – mówił Marcin Kamiński.

Dru­ga część meczu w wyko­na­niu lechitów była o wiele lep­sza. Śmi­ało moż­na powiedzieć, ze było to najlep­sze 45 min­ut roze­grane na wios­nę – Ta dru­ga połowa była zde­cy­dowanie naszą najlep­szą, przede wszys­tkim było widać chęć gry. Po strzelonej bram­ce nie cofnęliśmy się, jak to częs­to bywało, tylko napier­al­iśmy na prze­ci­wni­ka i stwarza­l­iśmy sytu­acje, a to cieszy.

Dwie asysty w tym meczu zan­otował Bar­ry Dou­glas. Skarb mieć w drużynie takiego piłkarza – Na pewno tak. Bar­ry ma świetne dośrod­kowanie, zawsze wychodzi mu to na treningach. To jest jego ogrom­ny atut i tylko się cieszyć, że jest u nas – przyz­na­je Kamyk.

Gdy­by Kole­jorz wyko­rzys­tał wszys­tkie potknię­cia warsza­wskiej Legii, dawno był­by lid­erem Ekstrak­lasy. Tak pozosta­je mu dwa punk­ty straty – Szko­da tych naszych ostat­nich spotkań, w głupi sposób tra­cil­iśmy punk­ty i wciąż tracimy do Legii ocz­ka. To na pewno nie jest dla nas fajne, ale cieszymy się ze zwycięstwa.

Lech na wios­nę wygrał ze wszys­tkim z czołów­ki. Pokon­ał Legię, Jagiel­lonię, Wisłę i Śląsk, ale potknął się cho­ci­aż­by w meczach z Koroną czy Łęczną – Nie patrzymy na to, że gramy z zespołem, który jest wysoko w tabeli. Chce­my wygry­wać z każdym, może te mecze tak nie wyglą­da­ją. Na pewno nie mamy więk­szego respek­tu do Legii, niż do Korony.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress