31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.21min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Gubimy bardzo ważne punkty

Kamiński: Gubimy bardzo ważne punkty

Marcin Kamińs­ki, tak samo jak jego młod­szy kole­ga, w meczu ze Śląskiem miał nie zagrać. Jed­nak stop­er poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy znalazł się w składzie i roze­grał pełne spotkanie.

Kil­ka dni temu tren­er Maciej Sko­rża mówił, że Lech na jak­iś czas traci Marci­na Kamińskiego. Tym­cza­sem Kamyk wyszedł w pod­sta­wowej jede­nastce i roze­grał 90 min­ut – Dobrze się czułem, nic mnie nie bolało. Nie było przeszkód, bym zagrał, więc zgłosiłem tren­erowi pełną gotowość. O tym czy zagram, czy nie decy­dował szkole­niowiec – powiedzi­ał po meczu.

Poz­na­ni­a­cy po raz kole­jny nie potrafią zwyciężyć ma wyjeździe, ani utrzy­mać prowadzenia – Nie potrafimy wygrać na wyjeździe, prowadząc. Martwi to, bo gubimy bard­zo ważne punk­ty. Byliśmy przeko­nani, że wygramy i przy­jechal­iśmy tu z takim zami­arem. Nie wiem jak Śląsk, ale my jesteśmy bard­zo rozczarowani takim wynikiem – przyznał.

- Nasza gra może wyglą­dać dobrze i potrafimy osią­gać wyso­ki poziom. Chwała chłopakom za ten dzisiejszy mecz, bo w czwartek w Pucharze Pol­s­ki roze­grali 120 min­ut. Mimo to potrafili bie­gać, wal­czyć, choć mieli w nogach bard­zo cięż­ki mecz. Pokaza­l­iśmy, że taki wysiłek to nie prob­lem – dodał.

We wczo­ra­jszym meczu na środ­ku obrony Kamykowi towarzyszył Paulus Ara­ju­uri. Jak wyglą­da współpra­ca między tymi dwoma stop­era­mi? –  Nasza współpra­ca wyglą­da chy­ba dobrze. Musze obe­jrzeć to wszys­tko na video, ale więk­szych nieporozu­mień nie było. Musimy przeanal­i­zować gol dla Śląs­ka, bo był dzi­wny. Prostopadłe podanie i wybi­cie pros­to pod nogi – kończy Kamiński.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.