31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.42min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Jedziemy tam po to, aby wygrać!

Kamiński: Jedziemy tam po to, aby wygrać!

Lech Poz­nań zakończył rundę zasad­niczą na szóstym miejs­cu w tabeli. Nie jest to szczyt marzeń kibiców mis­trza Pol­s­ki, ale mając na uwadze prob­le­my z jaki­mi borykał się Kole­jorz na początku sezonu loka­ta nie jest najgorsza. 

- Uważam, że szóste miejsce to wynik zawirowań, jakie mieliśmy przez ten sezon w rundzie zasad­niczej. Były upad­ki, ale pod­nieśliśmy się i ter­az musimy iść w górę tabeli — przyz­na­je po spotka­niu w Łęcznej Marcin Kamiński.

Pier­wszy raz od kilku meczów Kole­jorz nie stracił żad­nego gola. Piłkarze grali kon­sek­went­nie w obronie, czym skutecznie blokowali wszys­tkie akc­je Górni­ka. — Mecz na zero z tyłu bard­zo cieszy, to na pewno jest nasz manka­ment w tym sezonie. Za dużo bramek tra­cil­iśmy. Takie spotka­nia jak to w Łęcznej budu­ją i doda­ją nam pewnoś­ci siebie — oce­nia “Kamyk”.

Lech Poz­nań po pier­wszej połowie na Lubel­szczyźnie mógł prowadz­ić już min. 3:0, ale brakowało skutecznoś­ci. Dopiero w 41. min­u­cie na listę strzel­ców wpisał się Nic­ki Bille. — Mogliśmy strzelić więcej goli, ale dla nas najważniejsze jest to, że wywoz­imy z Łęcznej dwa punk­ty do rundy finałowej. Tak do tego pod­chodzil­iśmy od początku — zaz­nacza Kamińs­ki. — Każdy zda­je sobie sprawę z tego, że tylko zwycięst­wa będą nas napędza­ły do tego, byśmy się czuli pewni na boisku. Myślę, że wygrana w Łęcznej to był taki pier­wszy krok ku temu — doda­je.

Już w pier­wszej kole­jce rundy finałowej lechi­ci pojadą na Łazienkowską. Ostat­nie dwa mecze w Warsza­w­ie padły łupem mis­trzów Pol­s­ki. W poprzed­nim sezonie Kole­jorz wygrał 2:1, a w rundzie jesi­en­nej w Warsza­w­ie poz­na­ni­a­cy wygrali 1:0. — Wiedzieliśmy, że pier­wszy mecz w rundzie finałowej to wyjazd do Warsza­wy, ale musieliśmy być na szóstym miejs­cu po tej kole­jce. Jesteśmy przy­go­towani na wyjazd na Łazienkowską. Jedziemy tam po to, aby wygrać! — zakończył stop­er Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.