Kamiński: Jedziemy tam po to, aby wygrać!

Lech Poz­nań zakończył rundę zasad­niczą na szóstym miejs­cu w tabeli. Nie jest to szczyt marzeń kibiców mis­trza Pol­s­ki, ale mając na uwadze prob­le­my z jaki­mi borykał się Kole­jorz na początku sezonu loka­ta nie jest naj­gorsza.

- Uważam, że szóste miejsce to wynik zawirowań, jakie mieliśmy przez ten sezon w rundzie zasad­niczej. Były upad­ki, ale pod­nieśliśmy się i ter­az musimy iść w górę tabeli — przyz­na­je po spotka­niu w Łęcznej Marcin Kamińs­ki.

Pier­wszy raz od kilku meczów Kole­jorz nie stracił żad­nego gola. Piłkarze grali kon­sek­went­nie w obronie, czym skutecznie blokowali wszys­tkie akc­je Górni­ka. — Mecz na zero z tyłu bard­zo cieszy, to na pewno jest nasz manka­ment w tym sezonie. Za dużo bramek tra­cil­iśmy. Takie spotka­nia jak to w Łęcznej budu­ją i doda­ją nam pewnoś­ci siebie — oce­nia “Kamyk”.

Lech Poz­nań po pier­wszej połowie na Lubel­szczyźnie mógł prowadz­ić już min. 3:0, ale brakowało skutecznoś­ci. Dopiero w 41. min­u­cie na listę strzel­ców wpisał się Nic­ki Bille. — Mogliśmy strzelić więcej goli, ale dla nas najważniejsze jest to, że wywoz­imy z Łęcznej dwa punk­ty do rundy finałowej. Tak do tego pod­chodzil­iśmy od początku — zaz­nacza Kamińs­ki. — Każdy zda­je sobie sprawę z tego, że tylko zwycięst­wa będą nas napędza­ły do tego, byśmy się czuli pewni na boisku. Myślę, że wygrana w Łęcznej to był taki pier­wszy krok ku temu — doda­je.

Już w pier­wszej kole­jce rundy finałowej lechi­ci pojadą na Łazienkowską. Ostat­nie dwa mecze w Warsza­w­ie padły łupem mis­trzów Pol­s­ki. W poprzed­nim sezonie Kole­jorz wygrał 2:1, a w rundzie jesi­en­nej w Warsza­w­ie poz­na­ni­a­cy wygrali 1:0. — Wiedzieliśmy, że pier­wszy mecz w rundzie finałowej to wyjazd do Warsza­wy, ale musieliśmy być na szóstym miejs­cu po tej kole­jce. Jesteśmy przy­go­towani na wyjazd na Łazienkowską. Jedziemy tam po to, aby wygrać! — zakończył stop­er Lecha.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress