10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.23min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Jesteśmy w stanie awansować

Kamiński: Jesteśmy w stanie awansować

Wczo­raj lechi­ci po raz dru­gi pokon­ali FK Sara­je­wo i awan­sowali do trze­ciej rundy kwal­i­fikacji Ligi Mis­trzów, w której zmierzą się z FC Basel.

Kole­jor­zowi do awan­su wystar­czył nawet bezbramkowy remis, jed­nak w piątej min­u­cie do siat­ki trafił Bar­ry Dou­glas – Pokaza­l­iśmy, że jesteśmy lep­szym zespołem. Udowod­nil­iśmy, że chce­my wygrać, a to co się wydarzyło trzy dni temu, to był przy­padek. Może i ryw­al był częś­ciej przy piłce, ale nie stworzyli sobie żad­nej sytu­acji – mówił Marcin Kamiński.

Kole­jnym rywalem w walce o Cham­pi­ons League będzie FC Basel, ale wcześniej, bo w sobotę na INEA Sta­dion­ie zamel­du­je się Lechia Gdańsk – Musimy pokazać, że potrafimy wygry­wać. Wiemy, że to moc­ny prze­ci­wnik, ale jeśli chce­my grać z najlep­szy­mi, to musimy z najlep­szy­mi wygry­wać. Wiemy co nasz czeka, jesteśmy w stanie awansować.

Po wpad­ce z Pogo­nią wszyscy obaw­iali się meczu z Boś­ni­aka­mi – Cza­sem mamy prob­le­my z kon­cen­tracją. W sobotę popełnil­iśmy proste błędy i musimy nad tym popra­cow­ać. Nie byliśmy zespołem lep­szym i na pewno nas to bolało – doda­je stop­er Kolejorza.

Tren­er Sko­rża wciąż nie może sko­rzys­tać z Paulusa Ara­juriego i dziel­nie zastępu­je go Tamas Kadar – Nasza współpra­ca ukła­da się dobrze. Ostat­nio popełnil­iśmy błąd, ale patrząc na pier­wsze spotka­nia, to nasza współpra­ca wyglą­da obiecu­ją­co. Coraz lep­iej się rozu­miemy i więcej ze sobą komunikujemy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.