27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.11min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi

Kamiński: Jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi

Kole­jorz wygrał wczo­raj z Lechią Gdańsk po zacię­tym meczu, strze­la­jąc zwycięską bramkę w dolic­zonym cza­sie gry –  Wiedzieliśmy, że to będzie ciężkie spotkanie i Lechia się nie podłoży. Cieszymy się z tego, że wal­czyliśmy do koń­ca i wyszarpal­iśmy zwycięst­wo. W pier­wszej połowie mieliśmy bardziej ułożone to spotkanie. W drugiej dop­uś­cil­iśmy do tego, że Lechia miała stałe frag­men­ty gry i nadzial­iśmy się w końcu na bramkę. To było niepotrzeb­ne, ale myślę, że było widać po zes­pole, że po stra­conej bram­ce cały czas nacier­al­iśmy do przo­du i stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje. Cieszymy się z tego, bo nigdy bym sobie nie wybaczył tego, żeby po dwóch meczach w Poz­na­niu był tylko jeden punkt. Nie mogliśmy tego odpuś­cić – mówił po meczu stop­er Poz­nańskiej Lokomotywy

Już w środę lechi­ci w ramach trze­ciej rundy kwal­i­fikacji do Ligi Mis­trzów pode­jmą szwa­j­cars­ki FC Basel –  To kole­jny ważny mecz. My do każdego spotka­nia przy­go­towu­je­my się jak najlepiej i w każdym meczu chce­my wygry­wać. To jest dla nas najważniejsze. Wszyscy czekamy na Basel, bo to ciekawy zespół, fajny ryw­al. Będziemy mogli się sprawdz­ić, w jakim miejs­cu jesteśmy – czy jesteśmy w stanie rywal­i­zować z najlep­szy­mi. Oso­biś­cie myślę, że tak. Będzie to ciekawe spotkanie – doda­je Kamyk.

- Oper­ac­ja Bazylea star­tu­je od niedzieli, kiedy to zacznie się napom­i­nanie o tym, co będzie w środę. Ter­az cieszymy się z wygranej z Lechią, ale będziemy myśleć już ter­az tylko o Lidze Mis­trzów. To najważniejszy mecz. Jest duża szansa, żeby awan­sować dalej i tak o tym myślimy. 

Po wygranej z Lechią humory w drużynie dopisu­ją, a i morale wzros­ną przed środowym star­ciem – Wygrana na pewno nas pod­budu­je. Każdy cieszy się z tego, że wygral­iśmy. Chcieliśmy zdobyć trzy punk­ty. Myślę, że kibice to doce­nili i cały czas nas wspier­ali. To bard­zo cieszy, bo kiedy gramy w Poz­na­niu  i jesteśmy razem z nimi to nas mobi­lizu­je – pod­sumowu­je wczo­ra­jszy mecz z Lechią.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.