Kamiński: Jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi

Kamiński: Jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi

Kole­jorz wygrał wczo­raj z Lechią Gdańsk po zacię­tym meczu, strze­la­jąc zwycięską bramkę w dolic­zonym cza­sie gry –  Wiedzieliśmy, że to będzie ciężkie spotkanie i Lechia się nie podłoży. Cieszymy się z tego, że wal­czyliśmy do koń­ca i wyszarpal­iśmy zwycięst­wo. W pier­wszej połowie mieliśmy bardziej ułożone to spotkanie. W drugiej dop­uś­cil­iśmy do tego, że Lechia miała stałe frag­men­ty gry i nadzial­iśmy się w końcu na bramkę. To było niepotrzeb­ne, ale myślę, że było widać po zes­pole, że po stra­conej bram­ce cały czas nacier­al­iśmy do przo­du i stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje. Cieszymy się z tego, bo nigdy bym sobie nie wybaczył tego, żeby po dwóch meczach w Poz­na­niu był tylko jeden punkt. Nie mogliśmy tego odpuś­cić – mówił po meczu stop­er Poz­nańskiej Lokomotywy

Już w środę lechi­ci w ramach trze­ciej rundy kwal­i­fikacji do Ligi Mis­trzów pode­jmą szwa­j­cars­ki FC Basel –  To kole­jny ważny mecz. My do każdego spotka­nia przy­go­towu­je­my się jak najlepiej i w każdym meczu chce­my wygry­wać. To jest dla nas najważniejsze. Wszyscy czekamy na Basel, bo to ciekawy zespół, fajny ryw­al. Będziemy mogli się sprawdz­ić, w jakim miejs­cu jesteśmy – czy jesteśmy w stanie rywal­i­zować z najlep­szy­mi. Oso­biś­cie myślę, że tak. Będzie to ciekawe spotkanie – doda­je Kamyk.

- Oper­ac­ja Bazylea star­tu­je od niedzieli, kiedy to zacznie się napom­i­nanie o tym, co będzie w środę. Ter­az cieszymy się z wygranej z Lechią, ale będziemy myśleć już ter­az tylko o Lidze Mis­trzów. To najważniejszy mecz. Jest duża szansa, żeby awan­sować dalej i tak o tym myślimy. 

Po wygranej z Lechią humory w drużynie dopisu­ją, a i morale wzros­ną przed środowym star­ciem – Wygrana na pewno nas pod­budu­je. Każdy cieszy się z tego, że wygral­iśmy. Chcieliśmy zdobyć trzy punk­ty. Myślę, że kibice to doce­nili i cały czas nas wspier­ali. To bard­zo cieszy, bo kiedy gramy w Poz­na­niu  i jesteśmy razem z nimi to nas mobi­lizu­je – pod­sumowu­je wczo­ra­jszy mecz z Lechią.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress