02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.14min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Każdy musi dać z siebie wszystko

Kamiński: Każdy musi dać z siebie wszystko

W środę Kole­jorz roz­gromił na wyjeździe Górnik Zabrze, a już w niedzielę zmierzy się na włas­nym sta­dion­ie z Wisłą Kraków, by móc przy­p­ieczę­tować mis­tr­zows­ki tytuł – Braku­je jed­nego punk­tu, ale wiemy, że w Poz­na­niu musimy zagrać o zwycięst­wo. Liczy się to, aby zdobyć trzy punk­ty i, żeby mis­tr­zost­wo zostało u nas – mówił po spotka­niu z Górnikiem Marcin Kamiński.

Mecz w Zabrzu nie ułożył się tak, jak wszyscy myśleli. Górnik szy­bko objął prowadze­nie, ale Kole­jorz szy­bko zni­welował stratę bram­ki – Cieszymy się z tego, że mimo szy­bko stra­conej bram­ki potrafil­iśmy się pod­nieść i prze­jąć kon­trolę nad meczem, bo wiedzieliśmy, że jak już prowadz­imy to nie może­my sobie poz­wolić sobie na porażkę. Kole­jne bram­ki był efek­tem luzu w naszej grze.

Do tej pory Lech mecze wygry­wał zazwyczaj z przewagą jed­nej bram­ki. W środę było inaczej – Wiemy na jakim etapie roz­gry­wek jesteśmy. To są dwa ostat­nia spotka­nia i każdy musi dać z siebie wszys­tko. Jeżeli trze­ba będzie kogoś znosić z boiska, to pomoże­my każde­mu, bo nie może­my się oszczędzać.

Do mis­tr­zowskiego tytułu Lechowi braku­je niewiele. Tak naprawdę z Wisłą wystar­czy remis – Zda­je­my sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytu­acji. Zagramy przy pełnym sta­dion­ie, tak niewiele zostało do celu, ale mamy do wyko­na­nia swo­ją robotę, musimy to zro­bić w 100%. Wisła nie przy­jedzie i się nie połozy, też będzie chci­ała wygrać to spotkanie – apelu­je Kamiński.

Już w środę poz­na­ni­a­cy mogli sobie zapewnić mis­tr­zows­ki tytuł, jed­nak Lechia nie zdołała wygrać z Legią – Zori­en­towal­iśmy się po reakcji kibi­cowi, że nie jest ten wynik taki, żeby dawał­by nam mis­tr­zost­wo. Ten rezul­tat nie był też taki zły, ale nie był też najlep­szy. Ważne, że wygral­iśmy w Zabrzu, zostało nam jed­no spotkanie i na nim musimy się skupić – kończy stoper.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.