27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.31min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Każdy musi dać z siebie wszystko

Kamiński: Każdy musi dać z siebie wszystko

W środę Kole­jorz roz­gromił na wyjeździe Górnik Zabrze, a już w niedzielę zmierzy się na włas­nym sta­dion­ie z Wisłą Kraków, by móc przy­p­ieczę­tować mis­tr­zows­ki tytuł – Braku­je jed­nego punk­tu, ale wiemy, że w Poz­na­niu musimy zagrać o zwycięst­wo. Liczy się to, aby zdobyć trzy punk­ty i, żeby mis­tr­zost­wo zostało u nas – mówił po spotka­niu z Górnikiem Marcin Kamiński.

Mecz w Zabrzu nie ułożył się tak, jak wszyscy myśleli. Górnik szy­bko objął prowadze­nie, ale Kole­jorz szy­bko zni­welował stratę bram­ki – Cieszymy się z tego, że mimo szy­bko stra­conej bram­ki potrafil­iśmy się pod­nieść i prze­jąć kon­trolę nad meczem, bo wiedzieliśmy, że jak już prowadz­imy to nie może­my sobie poz­wolić sobie na porażkę. Kole­jne bram­ki był efek­tem luzu w naszej grze.

Do tej pory Lech mecze wygry­wał zazwyczaj z przewagą jed­nej bram­ki. W środę było inaczej – Wiemy na jakim etapie roz­gry­wek jesteśmy. To są dwa ostat­nia spotka­nia i każdy musi dać z siebie wszys­tko. Jeżeli trze­ba będzie kogoś znosić z boiska, to pomoże­my każde­mu, bo nie może­my się oszczędzać.

Do mis­tr­zowskiego tytułu Lechowi braku­je niewiele. Tak naprawdę z Wisłą wystar­czy remis – Zda­je­my sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytu­acji. Zagramy przy pełnym sta­dion­ie, tak niewiele zostało do celu, ale mamy do wyko­na­nia swo­ją robotę, musimy to zro­bić w 100%. Wisła nie przy­jedzie i się nie połozy, też będzie chci­ała wygrać to spotkanie – apelu­je Kamiński.

Już w środę poz­na­ni­a­cy mogli sobie zapewnić mis­tr­zows­ki tytuł, jed­nak Lechia nie zdołała wygrać z Legią – Zori­en­towal­iśmy się po reakcji kibi­cowi, że nie jest ten wynik taki, żeby dawał­by nam mis­tr­zost­wo. Ten rezul­tat nie był też taki zły, ale nie był też najlep­szy. Ważne, że wygral­iśmy w Zabrzu, zostało nam jed­no spotkanie i na nim musimy się skupić – kończy stoper.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.