06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Mecze w Chorzowie zawsze są trudne

Kamiński: Mecze w Chorzowie zawsze są trudne

Już jutro Kole­jorz zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów. W poprzed­niej rundzie przy Buł­garskiej spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Dla Marci­na Kamińskiego mecze z chor­zowską drużyną są specyficzne.

– Mam fajne wspom­nienia, które na pewno pozostaną, ale są również takie, o których chci­ałbym zapom­nieć. Debi­u­towałem w meczu z Ruchem, strzeliłem pier­wszą bramkę, ale nie strzeliłem też karnego – przyz­nał na kon­fer­encji przedmeczowej.

Lechi­ci tak jak chor­zowian­ie mają na kon­cie 37. ocz­ka, ale to mis­tr­zowie Pol­s­ki chcą podtrzy­mać dobrą passę i przy­wieźć z Chor­zowa trzy ocz­ka – Sku­pi­amy się na tym, by wygrać, by przedłużyć passę zwycięstw, bo tego potrze­bu­je­my. Zda­je­my sobie sprawę z sytu­acji w tabeli. Jedziemy tam po trzy punk­ty, ale wiemy, że prze­ci­wnik się nie położy. Na pewno nie będzie łat­wo, bo mecze w Chor­zowie zawsze są trudne.

- Ruch pokazu­je, że mimo prob­lemów, które ich dopada­ją, potrafią się na boisku okazać, zawsze wal­czą do koń­ca i wiem dobrze, że nie może­my zwracać uwa­gi na to, co się tam dzieje, zawsze pokazu­je charak­ter na boisku – zaznacza.

W następ­nej kole­jce do Poz­na­nia przy­jedzie wicemistrz Pol­s­ki, a czterech piłkarzy Kole­jorza zagrożonych jest pauzą z tym spotka­niu – Nikt nie ma prawa myśleć o tym meczu. Dla nas każde spotkanie jest ważne. Spo­tykamy się już z tym, że ludzie mówią o meczu z Legią, a przed nami star­cie z Ruchem i Zagłę­biem Sos­nowiec. W naszych głowach nie ma miejs­ca na myśle­nie o Legii. Nikt nie będzie w Chor­zowie odstaw­iał nogi tylko po to, by nie wykartkować się na to spotkanie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.