07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.25min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Mecze z Legią to inna sprawa

Kamiński: Mecze z Legią to inna sprawa

Spotkanie z Ruchem Chorzów zakończyło przy­godę Lecha Poz­nań z mecza­mi przy Buł­garskiej w tym sezonie. Co miał do powiedzenia defen­sor Kole­jorza, Marcin Kamiński? 

Od samego początku mecz z Ruchem był wyrów­nany. Jed­nak pier­wsza bram­ka dla poz­na­ni­aków wpłynęła negaty­wnie na goś­ci, którzy prak­ty­cznie nie ist­nieli na boisku

- Myślę, że byliśmy lep­si w tym meczu, jed­nak te pier­wsze trzy­dzieś­ci min­ut to było wyrów­nane spotkanie. Za dużo się nie dzi­ało, ani pod jed­ną, ani pod drugą bramką. Dopiero po dwóch strzelonych przez nas bramkach mecz dobrze się dla nas ułożył. Te gole chy­ba już przesądz­iły o wyniku. Wiedzieliśmy, że nie może­my odd­ać Ruchowi punk­tów i stracić bram­ki. W drugiej połowie Ruch bram­ki nie zdobył — ocenił. 

W tym sezonie Lech ponown­ie wal­czył o tytuł mis­tr­zows­ki z Legią. „Wojskowi” od początku sezonu ulokowali się na pier­wszym miejs­cu w tabeli, którego nie odd­ali do samego koń­ca. Zatem Kole­jorz zdobył wicemistr­zost­wo czy prze­grał mis­tr­zost­wo Polski?

- I prze­gral­iśmy mis­tr­zost­wo, i zdobyliśmy wicemistr­zost­wo. Może­my cieszyć się z drugiego miejs­ca. Szko­da, że ta wal­ka nie trwała do koń­ca. Na pewno został pewien niedosyt. Takie rzeczy się zdarza­ją. Przed nami mecz w Warsza­w­ie. Do stol­i­cy jedziemy po to, by spotkanie wygrać — sko­men­tował Kamiński. 

Rok temu Kole­jorz bry­lował na wyjaz­dach. W tym sezonie to Buł­gars­ka przynosiła lechit­om zwyk­le kom­plet punktów.

- Na Buł­garskiej pokazy­wal­iśmy, ze umiemy tutaj grać. Wygry­wal­iśmy prak­ty­cznie wszys­tko. Tylko raz wios­ną zremisowal­iśmy. Szko­da tych wyjaz­dowych spotkań, gdzie głu­pio tra­cil­iśmy punkty.

Przed poz­na­ni­aka­mi mecz z Legią. Spotkanie, które elek­tryzu­je zawsze kibiców jed­nej i drugiej drużyny.

- Mecze z Legią to inna sprawa. To cały czas ważne spotkanie. To, że kar­ty zostały już roz­dane to nic nie zmienia. Na pewno oba zespoły będą chci­ały mecz wygrać.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.