Kamiński: Mój błąd, bo źle uderzyłem piłkę

Kamiński: Mój błąd, bo źle uderzyłem piłkę

Marcin Kamińs­ki we wczo­ra­jszym meczu z Ruchem nie wyko­rzys­tał rzu­tu karnego. Tak samo było jesienią, kiedy jede­nastkę stopera obronił Krzysztof Kamiński.

Stop­er Kole­jorza miał zamazać plamę z jesi­en­nego meczu prze­ci­wko Ruchowi Chorzów. Nieste­ty i tym razem się nie udało, bo bramkarz Niebies­kich wyczuł uderze­nie Kamińskiego – Ja mam bogatą his­torię w meczach z Ruchem. Pier­wsza bram­ka w Ekstrak­lasie i przestrzelone dwa karne, to na pewno pozostanie w mojej pamię­ci. Myślałem, że tym razem lep­iej tego karnego wykon­am, ale jed­nak nie wyszło – powiedzi­ał tuż po meczu.

Co mecz tren­er Sko­rża typu­je piłkarzy, którzy mają pode­jść do rzu­tu karnego. Pier­wszy na liś­cie znalazł się właśnie Kamińs­ki – To nie była moja decyz­ja, to nie było tak, że ja wziąłem piłkę i uderzyłem. Taką decyzję pod­jął tren­er. W tygod­niu wyglą­dało to lep­iej, strze­lałem bram­ki, ale dzisi­aj się nie udało. Niepotrzeb­nie uderzam po zie­mi, bo to jest też ułatwie­nie dla bramkarza. Gdy­bym uderzył wyżej, to by wpadło , ale to jest gdy­ban­ie.  Mój błąd, bo źle uderzyłem piłkę.

Mimo dwóch nietrafionych karnych w tym sezonie, stop­er Kole­jorza mówi, że będzie chci­ał się zre­ha­bil­i­tować – Będę szukał dalej tych goli z karnego, bo nie chcę pozostać z dwoma niewyko­rzys­tany­mi szansa­mi. Jeśli będzie okaz­ja, będę chci­ał pode­jść i wtedy musi­ałbym już strzelić.

Gdy­by Lech wyko­rzys­tał wszys­tkie szanse z pier­wszej połowy, to do prz­er­wy mogło być 3:0 i w drugiej częś­ci meczu obeszło­by się bez ner­wów­ki – Szko­da, że sobie sami zgo­towal­iśmy taką sytu­ację, bo Ruch miał dużo okazji na zdoby­cie gola w drugiej połowie. Szczegól­nie po rzu­tach rożnych, ale my się obronil­iśmy i udało się zdobyć trzy punkty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress