01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.55min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Mój błąd, bo źle uderzyłem piłkę

Kamiński: Mój błąd, bo źle uderzyłem piłkę

Marcin Kamińs­ki we wczo­ra­jszym meczu z Ruchem nie wyko­rzys­tał rzu­tu karnego. Tak samo było jesienią, kiedy jede­nastkę stopera obronił Krzysztof Kamiński.

Stop­er Kole­jorza miał zamazać plamę z jesi­en­nego meczu prze­ci­wko Ruchowi Chorzów. Nieste­ty i tym razem się nie udało, bo bramkarz Niebies­kich wyczuł uderze­nie Kamińskiego – Ja mam bogatą his­torię w meczach z Ruchem. Pier­wsza bram­ka w Ekstrak­lasie i przestrzelone dwa karne, to na pewno pozostanie w mojej pamię­ci. Myślałem, że tym razem lep­iej tego karnego wykon­am, ale jed­nak nie wyszło – powiedzi­ał tuż po meczu.

Co mecz tren­er Sko­rża typu­je piłkarzy, którzy mają pode­jść do rzu­tu karnego. Pier­wszy na liś­cie znalazł się właśnie Kamińs­ki – To nie była moja decyz­ja, to nie było tak, że ja wziąłem piłkę i uderzyłem. Taką decyzję pod­jął tren­er. W tygod­niu wyglą­dało to lep­iej, strze­lałem bram­ki, ale dzisi­aj się nie udało. Niepotrzeb­nie uderzam po zie­mi, bo to jest też ułatwie­nie dla bramkarza. Gdy­bym uderzył wyżej, to by wpadło , ale to jest gdy­ban­ie.  Mój błąd, bo źle uderzyłem piłkę.

Mimo dwóch nietrafionych karnych w tym sezonie, stop­er Kole­jorza mówi, że będzie chci­ał się zre­ha­bil­i­tować – Będę szukał dalej tych goli z karnego, bo nie chcę pozostać z dwoma niewyko­rzys­tany­mi szansa­mi. Jeśli będzie okaz­ja, będę chci­ał pode­jść i wtedy musi­ałbym już strzelić.

Gdy­by Lech wyko­rzys­tał wszys­tkie szanse z pier­wszej połowy, to do prz­er­wy mogło być 3:0 i w drugiej częś­ci meczu obeszło­by się bez ner­wów­ki – Szko­da, że sobie sami zgo­towal­iśmy taką sytu­ację, bo Ruch miał dużo okazji na zdoby­cie gola w drugiej połowie. Szczegól­nie po rzu­tach rożnych, ale my się obronil­iśmy i udało się zdobyć trzy punkty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.