02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.39min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: My wygraliśmy i awansowaliśmy dalej

- Wiedzieliśmy, że Chaz­ar to dobry prze­ci­wnik. Pokaza­li to już w pier­wszym meczu. Zdawal­iśmy sobie sprawę, że będzie to trud­ny dwumecz, ale to my go wygral­iśmy i awan­sowal­iśmy dalej – powiedzi­ał po wygranym meczu Kamińs­ki. A poniżej kil­ka słów po meczu Murawskiego i Trał­ki. Miłej lektury.

Na szczęś­cie dla Lecha okaza­ło się, że Chaz­ar nie rzu­cił się do ataku, tak jak to zapowiadał ich tren­er przed spotkaniem. — Nie było aż takiego zagroże­nia ze strony Chaz­ara, ale musieliśmy się pil­nować do ostat­niej min­u­ty – ocenił Murawski.

Z kolei podopiecznym Mar­iusza Ruma­ka udało się sprostać zada­niu, żeby zaatakować i szy­bko strzelić gola, co w zasadzie ustaw­iło całe spotkanie. — Chcieliśmy w miarę szy­bko strzelić bramkę, żeby ułożyć sobie to spotkanie. Udało nam się to, przez co mogliśmy grać spoko­jniej. Chaz­ar nie zagroz­ił nam zbyt­nio. Szko­da tylko, że nie udało się strzelić drugiego gola – powiedzi­ał po meczu Trałka.

Ten sam zawod­nik zszedł jed­nak z boiska lekko utyka­jąc. Na szczęś­cie okaza­ło się, że to nic groźnego, o czym mówił także tren­er pod­czas kon­fer­encji pomec­zowej. — Nic się nie stało, zła­pał mnie jedynie skur­cz, co wyni­ka z braku tren­ingów w ostat­nim cza­sie – wyjaśnił.

Trał­ka odpowiadał także na pyta­nia doty­czące swo­jej gry, porozu­mienia z druży­na i trenerem. — Z biegiem cza­su będę się rozu­mi­ał z Rafałem lep­iej, ale myślę, że nie wyglą­dało to źle – podsumował.

Zde­cy­dowanie jed­nak najwięcej pochwał zyskał Tonew, który nie tylko wygry­wał sporo piłek, ale także podawał. — Alex zagrał dziś bard­zo dobre spotkanie, wygry­wał dużo poje­dynków. Cofał się również i poma­gał nam z tyłu. Odd­ał też sporo cel­nych, moc­nych uderzeń, które stwarza­ły zagroże­nie – ocenił Murawski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.