27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.29min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: My wygraliśmy i awansowaliśmy dalej

- Wiedzieliśmy, że Chaz­ar to dobry prze­ci­wnik. Pokaza­li to już w pier­wszym meczu. Zdawal­iśmy sobie sprawę, że będzie to trud­ny dwumecz, ale to my go wygral­iśmy i awan­sowal­iśmy dalej – powiedzi­ał po wygranym meczu Kamińs­ki. A poniżej kil­ka słów po meczu Murawskiego i Trał­ki. Miłej lektury.

Na szczęś­cie dla Lecha okaza­ło się, że Chaz­ar nie rzu­cił się do ataku, tak jak to zapowiadał ich tren­er przed spotkaniem. — Nie było aż takiego zagroże­nia ze strony Chaz­ara, ale musieliśmy się pil­nować do ostat­niej min­u­ty – ocenił Murawski.

Z kolei podopiecznym Mar­iusza Ruma­ka udało się sprostać zada­niu, żeby zaatakować i szy­bko strzelić gola, co w zasadzie ustaw­iło całe spotkanie. — Chcieliśmy w miarę szy­bko strzelić bramkę, żeby ułożyć sobie to spotkanie. Udało nam się to, przez co mogliśmy grać spoko­jniej. Chaz­ar nie zagroz­ił nam zbyt­nio. Szko­da tylko, że nie udało się strzelić drugiego gola – powiedzi­ał po meczu Trałka.

Ten sam zawod­nik zszedł jed­nak z boiska lekko utyka­jąc. Na szczęś­cie okaza­ło się, że to nic groźnego, o czym mówił także tren­er pod­czas kon­fer­encji pomec­zowej. — Nic się nie stało, zła­pał mnie jedynie skur­cz, co wyni­ka z braku tren­ingów w ostat­nim cza­sie – wyjaśnił.

Trał­ka odpowiadał także na pyta­nia doty­czące swo­jej gry, porozu­mienia z druży­na i trenerem. — Z biegiem cza­su będę się rozu­mi­ał z Rafałem lep­iej, ale myślę, że nie wyglą­dało to źle – podsumował.

Zde­cy­dowanie jed­nak najwięcej pochwał zyskał Tonew, który nie tylko wygry­wał sporo piłek, ale także podawał. — Alex zagrał dziś bard­zo dobre spotkanie, wygry­wał dużo poje­dynków. Cofał się również i poma­gał nam z tyłu. Odd­ał też sporo cel­nych, moc­nych uderzeń, które stwarza­ły zagroże­nie – ocenił Murawski.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.