01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.29min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Na to, żebyśmy grali pięknie przyjdzie czas

Kamiński: Na to, żebyśmy grali pięknie przyjdzie czas

Marcin Kamińs­ki w niedziel­nym meczu z Lechią wraz z całą defen­sy­wą po raz kole­jny zachował czyste kon­to i nie poz­wolił gospo­dar­zom na strze­le­nie ani jed­nego gola.

- Ten mecz nie był najlep­szy w naszym wyko­na­niu, ale liczy się fakt, ze wywoz­imy z Gdańs­ka trzy punk­ty, bo takie było nasze główne założe­nie. Na to, żebyśmy grali pięknie przyjdzie czas – przyz­na­je stop­er Kolejorza.

Mimo dobrej postawy defen­sy­wy, Lechia dwukrot­nie mogła trafić do siat­ki, ale pił­ka zatrzy­mała się tylko na poprzeczce – Lechia miała kil­ka swoich sytu­acji, jed­nak cieszy to, że nie stra­cil­iśmy bram­ki. Musimy pra­cow­ać, by defen­sy­wa była solid­niejsza, bo lechiś­ci za łat­wo wchodzili w nasze pole karne.

Po tym niedziel­nym zwycięst­wie lechi­ci awan­sowali na jede­naste miejsce w tabeli, ale już w środę czeka ich star­cie z Wisłą Kraków, która wczo­raj prze­grała z Cra­cov­ią – Wraca szczęś­cie. Nie zawsze gramy pięknie, ale wygry­wamy. Druży­na wierzy, że wydostaniemy się z tego doł­ka, w którym byliśmy i pniemy się w górę. Nie może­my na tym zaprzes­tać. W środę kole­jny bard­zo ważny mecz i już od poniedzi­ałku będziemy się do niego przy­go­towywać – kończy Kamyk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.