01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Nie możemy popaść w euforię

Kamiński: Nie możemy popaść w euforię

W czwartek późnym wiec­zorem Kole­jorz wywal­czył awans do finału Pucharu Pol­s­ki. Łat­wo nie było, bo dru­goligowa ekipa pier­wsza strzeliła bramkę na INEA Sta­dion­ie – Wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie strzelić trzy bram­ki, ter­az to się łat­wo mówi, ale ta wiara nas nie opuś­ciła. Po stra­conej bram­ce staral­iśmy się grać, oczy­wiś­cie ta czer­wona kart­ka ułatwiła nam zadanie. Napier­al­iśmy prze­ci­wni­ka, stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje, brakowało momen­ta­mi wykończenia, ale cieszymy się z tego jak się skończyło – mówił stop­er Kolejorza.

- Po stra­cie bram­ki żad­nych czarnych myśli nie było, cały czas była nadzie­ja, że może­my z tego wyjść, że jesteśmy w stanie to zro­bić, doprowadz­ić do wyniku, który będzie nas satys­fakcjonował i udało się.

Mimo sporej zal­icz­ki z pier­wszego meczu podopieczni tren­era Kapuś­cińskiego dziel­nie wal­czyli na boisku, co zaowocow­ała bramką w 19. min­u­cie – Ogrom­ny sza­cunek dla chłopaków ze Star­gar­du, bo pokaza­li się z dobrej strony. Widać było, że mieli plan na ten mecz, nie cofnęli się, nie wybi­jali bezmyśl­nie piłek. Starali się coś robić, grali wyżej. Bra­wo dla nich, ale to my gramy w finale.

Gdy­by nie ta stra­cona bram­ka, Lech awans do finału zapewnił­by sobie w reg­u­laminowym cza­sie, a tak potrzeb­ne było dodatkowe pół godziny gry – Było trochę ner­wów­ki, bo ta dogry­wka była zupełnie niepotrzeb­nie. Jesteśmy w finale i na pewno te siły na niedziel­ny mecz szy­bko wrócą. Nie może­my popaść w euforię, finał jest dopiero za trzy tygod­nie i jest jeszcze dużo cza­su – przyz­na­je Kamiński.

Mecz z Błęk­it­ny­mi po raz kole­jny uwod­nił, że ciężko wyjechać z Poz­na­nia ze zwycięst­wem czy punk­ta­mi – Mecze u siebie roz­gry­wamy dobrze, drużyny, które tu przy­jeżdża­ją zazwyczaj nie wywożą żad­nych punk­tów. Musimy to utrzymy­wać i dalej pokazy­wać, że to jest nasza twierdza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.