01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-20godz.-11min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Nie możemy popaść w euforię

Kamiński: Nie możemy popaść w euforię

W czwartek późnym wiec­zorem Kole­jorz wywal­czył awans do finału Pucharu Pol­s­ki. Łat­wo nie było, bo dru­goligowa ekipa pier­wsza strzeliła bramkę na INEA Sta­dion­ie – Wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie strzelić trzy bram­ki, ter­az to się łat­wo mówi, ale ta wiara nas nie opuś­ciła. Po stra­conej bram­ce staral­iśmy się grać, oczy­wiś­cie ta czer­wona kart­ka ułatwiła nam zadanie. Napier­al­iśmy prze­ci­wni­ka, stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje, brakowało momen­ta­mi wykończenia, ale cieszymy się z tego jak się skończyło – mówił stop­er Kolejorza.

- Po stra­cie bram­ki żad­nych czarnych myśli nie było, cały czas była nadzie­ja, że może­my z tego wyjść, że jesteśmy w stanie to zro­bić, doprowadz­ić do wyniku, który będzie nas satys­fakcjonował i udało się.

Mimo sporej zal­icz­ki z pier­wszego meczu podopieczni tren­era Kapuś­cińskiego dziel­nie wal­czyli na boisku, co zaowocow­ała bramką w 19. min­u­cie – Ogrom­ny sza­cunek dla chłopaków ze Star­gar­du, bo pokaza­li się z dobrej strony. Widać było, że mieli plan na ten mecz, nie cofnęli się, nie wybi­jali bezmyśl­nie piłek. Starali się coś robić, grali wyżej. Bra­wo dla nich, ale to my gramy w finale.

Gdy­by nie ta stra­cona bram­ka, Lech awans do finału zapewnił­by sobie w reg­u­laminowym cza­sie, a tak potrzeb­ne było dodatkowe pół godziny gry – Było trochę ner­wów­ki, bo ta dogry­wka była zupełnie niepotrzeb­nie. Jesteśmy w finale i na pewno te siły na niedziel­ny mecz szy­bko wrócą. Nie może­my popaść w euforię, finał jest dopiero za trzy tygod­nie i jest jeszcze dużo cza­su – przyz­na­je Kamiński.

Mecz z Błęk­it­ny­mi po raz kole­jny uwod­nił, że ciężko wyjechać z Poz­na­nia ze zwycięst­wem czy punk­ta­mi – Mecze u siebie roz­gry­wamy dobrze, drużyny, które tu przy­jeżdża­ją zazwyczaj nie wywożą żad­nych punk­tów. Musimy to utrzymy­wać i dalej pokazy­wać, że to jest nasza twierdza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.