01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.29min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Nie możemy tak zaczynać rundy

Kamiński: Nie możemy tak zaczynać rundy

Lechi­ci zremisowali wczo­raj z Pogo­nią Szczecin 1:1, a bramkę dla gospo­darzy zdobył trady­cyjnie już, Marcin Robak.

- Sposób na Roba­ka na pewno jak­iś jest, ale my po pros­tu źle zaczęliśmy ten mecz. Powin­niśmy się na pewno lep­iej zachować przy tym stałym frag­men­cie gry, jed­nak będziemy to jeszcze anal­i­zować. Nie może­my tak zaczy­nać rundy, tym bardziej, że nad tymi stały­mi ele­men­ta­mi gry pra­cow­al­iśmy – pod­sumował mecz z Por­tow­ca­mi Marcin Kamiński.

Lechi­ci byli wczo­raj drużyną lep­szą, ale nie potrafili się prze­bić przez mur stwor­zony przez defen­sy­wę zespołu Pogo­nii – Cały czas mieliśmy piłkę przy nodze, stwarza­l­iśmy akc­je, ale gdy tylko przedar­liśmy się w pole karne, to nie potrafil­iśmy ich wykończyć i tra­cil­iśmy piłkę. Są rzeczy, które musimy wykon­ać lep­iej, nad który­mi musimy jeszcze popra­cow­ać, żeby z meczu na mecz było lepiej.

Niespodziewanie na listę strzel­ców wpisał się inny stop­er Kole­jorza, Paulus Ara­ju­uri – Nie ukry­wam, że w momen­cie kiedy wybil­iśmy piłkę, to szukałem Paulusa, czy wychodzi do kon­try, czy nie. Dopiero później zobaczyłem, że bieg­nie do przo­du, a jak już obroń­ca bieg­nie pod bramkę, to trze­ba mu tę piłkę dać. Paulus zro­bił to, co miał. Wykończył akcję i strzelil­iśmy bramkę.

Ostate­cznie lechi­ci wywal­czyli jeden punkt, ale chcąc gonić warsza­wską Legię, trze­ba zdoby­wać w meczu po trzy ocz­ka – My zawsze patrzymy na to, że to jest niedosyt. Chcieliśmy wygrać, po to tu przy­jechal­iśmy  Może z prze­biegu spotka­nia to tak nie wyglą­dało, ale to naprawdę mieliśmy taki plan.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.