01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.53min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Piast pokazał, że potrafi grać w piłkę

kamyk kaminski marcin- Piast to nie jest wygod­ny prze­ci­wnik. Mają szan­sę na grę w pucharach, jeśli tego nie zro­bią, to nic nie stracą. Czeka nas ciężkie spotkanie - mówi przed dzisiejszym meczem Marcin Kamiński.


- Myślę, że będą starali się grać prostą piłkę na Docekala, który będzie je zgry­wał. Mają wysok­iego napast­ni­ka, więc chcą to wyko­rzys­tać — przyz­na­je pilkarz.

- Pamię­tamy ten mecz z jesieni. Wygral­iśmy go wysoko, ale pokaza­li, że potrafią grać w piłkę. Pier­wsza połowa nie była łat­wa. Z Wisłą też ostat­nio wygrali, mimo tego, że prze­gry­wali — zaz­nacza Lechita.

- Lep­iej gra nam się w piąt­ki, zagrać swój mecz i obser­wować pozostałych rywali. Ter­az musieliśmy czekać do poniedzi­ał­ki i znamy wyni­ki rywali. Nie chce­my się na tym jed­nak sku­pi­ać, bo mamy swo­ją robotę do wyko­na­nia, ona jest dla nas najważniejsza - doda­je obrońca.

- Ostat­nio udało mi się zdoby­wać bram­ki. Czekałem na pier­wsze trafie­nie, ono dodało mi pewnoś­ci siebie. Najbardziej jed­nak zapamię­tam to trafie­nie z Lechią, to była dla mnie wyjątkowa bram­ka, bard­zo waż­na. Mogłem podz­iękować dzi­ad­kowi za wszys­tkie lata, w których mnie wspier­ał — pod­kreśla Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.