11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.9min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Piast pokazał, że potrafi grać w piłkę

kamyk kaminski marcin- Piast to nie jest wygod­ny prze­ci­wnik. Mają szan­sę na grę w pucharach, jeśli tego nie zro­bią, to nic nie stracą. Czeka nas ciężkie spotkanie - mówi przed dzisiejszym meczem Marcin Kamiński.


- Myślę, że będą starali się grać prostą piłkę na Docekala, który będzie je zgry­wał. Mają wysok­iego napast­ni­ka, więc chcą to wyko­rzys­tać — przyz­na­je pilkarz.

- Pamię­tamy ten mecz z jesieni. Wygral­iśmy go wysoko, ale pokaza­li, że potrafią grać w piłkę. Pier­wsza połowa nie była łat­wa. Z Wisłą też ostat­nio wygrali, mimo tego, że prze­gry­wali — zaz­nacza Lechita.

- Lep­iej gra nam się w piąt­ki, zagrać swój mecz i obser­wować pozostałych rywali. Ter­az musieliśmy czekać do poniedzi­ał­ki i znamy wyni­ki rywali. Nie chce­my się na tym jed­nak sku­pi­ać, bo mamy swo­ją robotę do wyko­na­nia, ona jest dla nas najważniejsza - doda­je obrońca.

- Ostat­nio udało mi się zdoby­wać bram­ki. Czekałem na pier­wsze trafie­nie, ono dodało mi pewnoś­ci siebie. Najbardziej jed­nak zapamię­tam to trafie­nie z Lechią, to była dla mnie wyjątkowa bram­ka, bard­zo waż­na. Mogłem podz­iękować dzi­ad­kowi za wszys­tkie lata, w których mnie wspier­ał — pod­kreśla Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.