27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.11godz.15min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Praca nie poszła na marne

Kamiński: Praca nie poszła na marne

Kole­jorz roze­grał wczo­raj czwarty spar­ing pod­czas zgrupowa­nia w Gniewinie. Lechi­ci wygrali z cypryjskim APOEL-em Nikoz­ja 3:0 i tuż po jego zakończe­niu wró­cili do Poznania.

Trzy zwycięst­wa i jeden remis – to bilans spar­ingów, które roze­grali lechi­ci pod­czas zgrupowa­nia. Ter­az ekipa Macie­ja Sko­rży przy­go­towu­je się już do piątkowego star­cia z warsza­wską Legią – Nasza pra­ca nie poszła na marne, zespół wyglą­da coraz lep­iej. Jesteśmy zgrani i wraca nasza gra tak­ty­cz­na. Cieszy to, że jesteśmy już w pełnym składzie, bo za chwilę gramy bard­zo ważne spotkanie – powiedzi­ał tuż po sparingu Marcin Kamiński.

- Cieszymy się, że wygral­iśmy, zagral­iśmy na zero z tyłu, bo to budu­je drużynę. Są rzeczy, które musimy popraw­ić, bo pier­wsza połowa nie wyglą­dała zbyt dobrze, nie potrafil­iśmy się utrzy­mać przy piłce.

Tren­er Sko­rża ma do dys­pozy­cji ter­az pię­ciu środ­kowych obrońców, ale nikt nie może być pewny miejs­ca w wyjś­ciowym składzie – Wal­ka była też w zeszłym sezonie, bo każdy chce grać. Wal­czymy o dwa miejs­ca w składzie, ale to dobrze. Każdy wyglą­da całkiem nieźle i to poma­ga nam tylko być lep­szy­mi. Cieszy, że nie ma żad­nych kon­tuzji, no po za tą Tom­ka – przyz­na­je Kamyk.

Do zdrowia po kon­tuzji dochodzi Paulus Ara­ju­uri, jed­nak Fin raczej nie zagra w pier­wszych meczach nowego sezonu – Tren­er na zgrupowa­niu częs­to rotował skła­dem, były różne kon­fig­u­rac­je. Będziemy się przy­go­towywać ter­az do meczu z Legią i Sara­jew­em. Oba te spotka­nia są ważne  i na pewno będziemy wiedzieć, w jakim ustaw­ie­niu zagramy.

Wyda­je się, że nat­u­ral­nym zastępcą Paulusa jest Tamas Kadar, który wys­tępował ostat­nio razem z Kamińskim na środ­ku obrony – Ter­az mieliśmy więcej okazji, by za sobą popra­cow­ać, wyglą­da to coraz lep­iej. Myślę, że już było całkiem nieźle i nie mamy żad­nych prob­lemów ze współpracą – kończy stop­er Kolejorza.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.