28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.38min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Praca nie poszła na marne

Kamiński: Praca nie poszła na marne

Kole­jorz roze­grał wczo­raj czwarty spar­ing pod­czas zgrupowa­nia w Gniewinie. Lechi­ci wygrali z cypryjskim APOEL-em Nikoz­ja 3:0 i tuż po jego zakończe­niu wró­cili do Poznania.

Trzy zwycięst­wa i jeden remis – to bilans spar­ingów, które roze­grali lechi­ci pod­czas zgrupowa­nia. Ter­az ekipa Macie­ja Sko­rży przy­go­towu­je się już do piątkowego star­cia z warsza­wską Legią – Nasza pra­ca nie poszła na marne, zespół wyglą­da coraz lep­iej. Jesteśmy zgrani i wraca nasza gra tak­ty­cz­na. Cieszy to, że jesteśmy już w pełnym składzie, bo za chwilę gramy bard­zo ważne spotkanie – powiedzi­ał tuż po sparingu Marcin Kamiński.

- Cieszymy się, że wygral­iśmy, zagral­iśmy na zero z tyłu, bo to budu­je drużynę. Są rzeczy, które musimy popraw­ić, bo pier­wsza połowa nie wyglą­dała zbyt dobrze, nie potrafil­iśmy się utrzy­mać przy piłce.

Tren­er Sko­rża ma do dys­pozy­cji ter­az pię­ciu środ­kowych obrońców, ale nikt nie może być pewny miejs­ca w wyjś­ciowym składzie – Wal­ka była też w zeszłym sezonie, bo każdy chce grać. Wal­czymy o dwa miejs­ca w składzie, ale to dobrze. Każdy wyglą­da całkiem nieźle i to poma­ga nam tylko być lep­szy­mi. Cieszy, że nie ma żad­nych kon­tuzji, no po za tą Tom­ka – przyz­na­je Kamyk.

Do zdrowia po kon­tuzji dochodzi Paulus Ara­ju­uri, jed­nak Fin raczej nie zagra w pier­wszych meczach nowego sezonu – Tren­er na zgrupowa­niu częs­to rotował skła­dem, były różne kon­fig­u­rac­je. Będziemy się przy­go­towywać ter­az do meczu z Legią i Sara­jew­em. Oba te spotka­nia są ważne  i na pewno będziemy wiedzieć, w jakim ustaw­ie­niu zagramy.

Wyda­je się, że nat­u­ral­nym zastępcą Paulusa jest Tamas Kadar, który wys­tępował ostat­nio razem z Kamińskim na środ­ku obrony – Ter­az mieliśmy więcej okazji, by za sobą popra­cow­ać, wyglą­da to coraz lep­iej. Myślę, że już było całkiem nieźle i nie mamy żad­nych prob­lemów ze współpracą – kończy stop­er Kolejorza.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.