06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.2min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Rok zakończyć w grupie mistrzowskiej

Kamiński: Rok zakończyć w grupie mistrzowskiej

Kole­jorz wygrał wczo­raj z Pogo­nią 2:0 i opuś­cił stre­fę spad­kową. W pier­wszej połowie na listę strzel­ców wpisał się Kasper Hamalainen, a po prz­er­wie Łukasz Trałka.

- Ten mecz nie był łatwy i od samego początku zdawal­iśmy sobie sprawę, ze taki właśnie będzie. Przez frag­ment pier­wszej połowy mieliśmy kon­trolę, a później tego zabrakło, bo Pogoń miała swo­je sytu­acje. Po prz­er­wie wdarło się nam trochę ner­wowoś­ci i mieliśmy kil­ka głupich strat na naszej połowie. Cieszy fakt, że gramy na zero z tyłu po raz kole­jny i wygry­wamy – ocenił prze­bieg spotka­nia Marcin Kamiński.

Dzię­ki trzem punk­tom lechi­ci uciek­li ze stre­fy spad­kowej i mają realne szanse, by zakończyć rok w pier­wszej ósem­ce —  Przed meczem wiedzieliśmy, że może­my wyjść ze stre­fy spad­kowej. Zro­bil­iśmy mały kroczek ku temu, by piąć się w górę tabeli. Chce­my rok zakończyć w grupie mistrzowskiej.

W czwartek Kole­jorz zmierzy się na wyjeździe z Bele­nens­es. Ewen­tu­al­na wygrana przy­bliży podopiecznych Jana Urbana do wyjś­cia z grupy – Na pewno tren­er będzie miał prze­myśle­nia co robić, jak zagrać, by uzyskać korzyst­ny wynik. My na pewno zro­bimy wszys­tko, by odnieść zwycięst­wo – zapew­nia Kamyk.

23-let­ni stop­er ma na swoim kon­cie najwięcej roze­granych min­ut w sezonie – Czu­ję się dobrze i cieszę się, że mogę grać. Ter­az każdy zda­je sobie sprawę, że w składzie są rotac­je i może usiąść na ław­ce. Ten, kto wychodzi na boisko pokazu­je, że chce grać w każdym kole­jnym meczu – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.