31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.26min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Tak powinien wyglądać cały mecz w naszym wykonaniu

Kamiński: Tak powinien wyglądać cały mecz w naszym wykonaniu

Wiele zarzu­ca się napast­nikom Kole­jorza, że nie strze­la­ją goli, lecz niewiele dobrego moż­na też powiedzieć o obronie mis­trza Polski.

Poz­na­ni­a­cy bramkę stra­cili już w pier­wszej min­u­cie spotka­nia. W doty­chcza­sowych dwu­nas­tu kole­jkach bramkarze Kole­jorza aż 21 razy musieli wycią­gać piłkę z siat­ki. — Po raz kole­jny bard­zo źle zaczęliśmy spotkanie. Stra­cil­iśmy bramkę już w pier­wszej min­u­cie, przez co później gral­iśmy ner­wowo, nie potrafil­iśmy kon­struować akcji. Dużo strat, niedokład­noś­ci. Dopiero po bram­ce na 0:2 zaczęliśmy nor­mal­nie funkcjonować, utrzymy­wać się przy piłce, stwarzać sobie sytu­acje. Bram­ka na 1:2 zde­cy­dowanie dodała nam otuchy — przyz­na­je po spotka­niu Marcin Kamiński.

Jeszcze przed prz­er­wą podopieczni tren­era Jana Urbana zdobyli kon­tak­tową bramkę, co dało promyk nadziei w walce o punk­ty w całym mecz. — Po prz­er­wie mieliśmy przewagę na boisku, Ruch może jak­iś strzał odd­ał, ale były to pró­by zza pola karnego, które nawet nie zagroz­iły naszej bram­ce. Tak powinien wyglą­dać cały mecz w naszym wyko­na­niu, tym bardziej, że gramy w Poz­na­niu i każdy dobrze sobie z daje sprawę, czego od nas się oczeku­je — zaz­nacza stop­er Kolejorza.

Wiele bramek poz­na­ni­a­cy tra­cili po stałych frag­men­tach gry. W spotka­niu z Ruchem dwa gole strzelone przez Mar­iusza Stępińskiego padły po rzu­cie wol­nym. — Nie chcę oce­ni­ać tego na gorą­co, trze­ba spoko­jnie zobaczyć, jak to wyglą­dało. Dwa razy napast­nik się urwał, wygrał pozy­cję i strzelił bramkę. Nie wiem dokład­nie, kto był winowa­jcą, cho­ci­aż ter­az najłatwiejsze było­by wskazać pal­cem i skry­tykować. Zda­je­my sobie sprawę, że przy stałych frag­men­tach broni cała druży­na, a nie tylko jeden zawod­nik — oce­nia Kamiński.

Kamyk” zdobył bramkę, dając mis­tr­zowi Pol­s­ki jeden punkt w spotka­niu. Aż trud­no uwierzyć w to, że Lech w tym sezonie wpisał się na listę strzel­ców zaled­wie dziesięć razy. - Tam był ogrom­ny kocioł, pił­ka odbiła się raz, dru­gi, trze­ci. Łukasz ją prowadz­ił i chci­ał sobie wyłożyć do uderzenia. Wyłożył, został sfaulowany i nagle okaza­ło się, że pił­ka jest niczy­ja. Spadła gdzieś w mojej okol­i­cy i musi­ałem to wykończyć — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.