03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.19min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: To nie było łatwe, ale to nie może być żadna wymówka

Kamiński: To nie było łatwe, ale to nie może być żadna wymówka

Obroń­ca Kole­jorza zda­je sobie sprawę z tego, że wyniku piątkowego meczu nie moż­na tłu­maczyć powoła­ni­a­mi na reprezen­tac­je i chorobami.

Już w dziewiątej min­u­cie spotka­nia Śląsk Wrocław objął prowadze­nie. Zespół z Dol­nego Śląs­ka wyko­rzys­tał błędy poz­nańskiej defen­sy­wny. - Nasza gra wyglą­dała dzisi­aj źle. Nie tak to miało wyglą­dać. Szy­bko stra­cona bram­ka na pewno wybiła nas z tropu. Potem nacis­nęliśmy na prze­ci­wni­ka, który wybi­jał pił­ki jak naj­dalej od włas­nego pola karnego, co się udawało. Na pewno bard­zo boli, że nie mogliśmy zagroz­ić Śląskowi. Nie stworzyliśmy sobie zbyt wiele sytu­acji bramowych — przyz­na­je po meczu Marcin Kamińs­ki. — Każdy chci­ał się dzisi­aj odbu­dować po meczu z Legią. Chcieliśmy dobrze wypaść, ale nam się to nie udało. Pozosta­je żal, że nie zagral­iśmy kon­sek­went­nie, by móc myśleć o zwycięst­wie — doda­je.

Poz­na­ni­a­cy pod­czas prz­er­wy reprezen­ta­cyjnej trenowali w okro­jonym składzie. Stop­er Kole­jorza zaz­nacza, że wyniku nie moż­na uspraw­iedli­wiać wąską ławka rez­er­wową. — Nie może­my uspraw­iedli­wiać tego wyniku sytu­acją kadrową, bo pewnie jak­byśmy wygrali, to nikt by o tym nie wspom­i­nał. Nie trenowal­iśmy całą drużyną. Niek­tórzy dopiero w czwartek wró­cili z kadry. To nie było łatwe, ale to nie może być żad­na wymówka. Dziesię­ciu zawod­ników było na miejs­cu, pra­cow­al­iśmy odpowied­nio, żeby przy­go­tować się do meczu ze Śląskiem Wrocław. Wiado­mo, że ciężko popra­cow­ać nad tak­tyką, ale wykon­al­iśmy dobrą pracę — oce­nia.

We wtorkowy wieczór Kole­jorz rozpocznie walkę w drugim meczu pół­fi­nałowym Pucharu Pol­s­ki. Stawka jest bard­zo wyso­ka — awans do finału, który zostanie roze­grany 2 maja na Sta­dion­ie Nar­o­dowym w Warsza­w­ie. Obrona tytułu mis­tr­zowskiego jest już prak­ty­cznie niemożli­wa. Poz­na­ni­a­cy kosztem ligi, będą wal­czyć o europe­jskie puchary w PP? - Nie może­my tak na to patrzeć. Poraż­ki cholernie bolą i są niepotrzeb­ne. Nie może­my powiedzieć ter­az, że wszys­tko idzie na Puchar Pol­s­ki, a ligę odpuszcza­my. Przed nami jeszcze kil­ka meczów. Musimy spoko­jnie odra­bi­ać straty — komen­tu­je stop­er Poz­nańskiej Lokomotywy.

W przyszłym tygod­niu kończy się run­da zasad­nicza obec­nego sezonu. Najbliższe dni będą bard­zo ważne dla podopiecznych tren­era Jana Ubrana. — Będziemy wiedzieli w jakiej jesteśmy sytu­acji. Ten tydzień jest kluc­zowy. Będziemy wiedzieli, jaką będziemy mieli stratę do zespołów, które nas wyprzedza­ją - kończy Kamiński.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.