Kamiński w kadrze na Euro 2012?

W środę 2 maja pod­czas kon­cer­tu „Hit Biało-Czer­wonych” Fran­ciszek Smu­da ogłosi kadrę na Euro 2012. Czy zna­jdzie się w niej młody Lechi­ta – Marcin Kamińs­ki? Co na ten tem­at myśli sam zawod­nik? Zaprasza­my do lektury.

Pojutrze okaże się, kto będzie mógł pod­czas Euro wybiec na murawę w stro­ju reprezen­tacji Pol­s­ki. Pojaw­ia­ją się coraz częś­ciej głosy, że być może takim szczęś­cia­rzem okaże się „Kamyk”.  — Pod­chodzę do tego tem­atu spoko­jnie. Zobaczymy kogo tren­er w środę powoła. Ja żad­nych syg­nałów nie dostałem, że mogę dostać powołanie, dlat­ego tym bardziej jestem ciekaw – mówił piłkarz.

Dla Kamińskiego miejsce w kadrze na Euro 2012 znaczy bard­zo dużo. Poza tym ostat­nio w obronie kon­tuzji doz­nał Perquis, zabraknie także Komorowskiego, a to może okazać się szan­są dla zawod­ni­ka Lecha Poz­nań. — Na pewnie chci­ałbym dostać powołanie. To marze­nie każdego zawod­ni­ka, ale zaczeka­jmy do środy. Na pewno jakaś szansa jest.  Nieste­ty taka szansa jest przy nieszczęś­ciu innych. Patrzy się na to, na kon­tuz­je innych, ale ze spoko­jem – dodał.

Tylu, ilu zwolen­ników Kamińskiego, tylu też scep­tyków wys­tępu tego piłkarza. Według niek­tórych jest on za młody i niezbyt doświad­c­zony, jak na takie mecze. — Rozu­miem ludzi, że tak mówią, że jestem młody i niedoświad­c­zony, ale po to są takie wyjazdy i mis­tr­zost­wa, żeby zbier­ać doświad­cze­nie. Zobaczyć jak wyglą­da taka pił­ka europe­js­ka, dlat­ego będę obstawał przy tym, że powinienem tam pojechać uczyć się – zakończył „Kamyk”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress