31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.50min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: W przerwie powiedzieliśmy sobie, że w takich momentach poznaje się drużynę

Kamiński: W przerwie powiedzieliśmy sobie, że w takich momentach poznaje się drużynę

Lech Poz­nań prze­grał w niedzielę w meczu przy­jaźni z Cra­cov­ią 2:0 po bramkach Jen­driska i Budz­ińskiego. Tym samym zespół tren­era Jana Urbana nie wygrał już od sześ­ciu spotkań i pożeg­nał się z marzeni­a­mi o europe­js­kich pucharach. -Stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje, ale po raz kole­jny nie potrafil­iśmy ich wyko­rzys­tać - mówił po meczu wychowanek Kole­jorza Marcin Kamiński.

Zespół mis­trzów Pol­s­ki po raz kole­jny pokazał, że nie potrafi się pod­nieść z kolan po stra­cie gola. Spotkanie 35 kole­j­ki Ekstrak­lasy otworzył gol Eri­ka Jen­driska po asyś­cie Mateusza Cetnarskiego. Słowac­ki napast­nik zdołał dojść do pił­ki i skierować ją do bram­ki Jas­mi­na Buri­cia, mimo że krył go Marcin Kamińs­ki, a lot pił­ki prze­ciąć miał Tamas Kadar — Popełnil­iśmy proste błędy w obronie. Do pier­wszej bram­ki nie mieliśmy prawa dopuścić.

  IMG_5440

Tuż przed prz­er­wą wynik spotka­nia pod­wyższył jeszcze kap­i­tan Pasów uderza­jąc z pon­ad 30 metrów w samo “okienko” bram­ki Lecha — Drugiemu golowi trud­no było się prze­ci­w­staw­ić, bo Marcin Budz­ińs­ki uderzył ide­al­nie. W prz­er­wie powiedzieliśmy sobie, że w takich momen­tach poz­na­je się drużynę. Że nie może­my się pod­dać. Tym bardziej jest to bard­zo bolesne, bo mieliśmy naprawdę bard­zo dobre okaz­je. Nasza nieskuteczność jest rażą­ca. Być może wyni­ka to z porząd­nej chę­ci strze­le­nia gola. Każdy widzi i czu­je, że jesteśmy nieskuteczni i w najważniejszym momen­cie braku­je nam zim­nej krwi — powiedzi­ał niepocies­zony 24-let­ni obroń­ca Kolejorza.

Kam­pa­nia 2015/2016 została więc przez mis­trzów Pol­s­ki prze­grana. Nikt z kibiców Lecha nie chce się pogodz­ić z tym, że tegoroczny uczest­nik fazy grupowej Ligi Europy w przyszłym sezonie nie zagra­ją nawet w elim­i­nac­jach. Lechit­om zostały już tylko dwa mecze — w środę w Lubinie z Zagłę­biem i w niedzielę na Inea Sta­dion­ie z Ruchem Chorzów — Zostały dwa mecze i musimy ter­az sami sobie coś udowod­nić. Mecz prze­grany, puchary odpłynęły, ale nie może­my rozłożyć rąk i czekać na koniec sezonu. Zostały nam jeszcze dwa spotka­nia i musimy pokazać się w tych meczach ze zde­cy­dowanie lep­szej strony — kończy Kamińs­ki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.