02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.59min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Wiedzieliśmy czego się spodziewać

kaminski-marcin-kamykSpotkanie z krakowską Wisłą do najlep­szych w wyko­na­niu Marci­na Kamińskiego nie należało.

Do tej pory w T‑Mobile Ekstrak­lasie Lech nie spotkał się z tak wyma­ga­ją­cym rywalem jakim była w sobotę Biała Gwiaz­da. – Dzisi­aj znowu była jakaś dekon­cen­trac­ja. Wisła stwarza­ła sobie sytu­acje, a nam ciężko było pode­jść pod bramkę, nie potrafil­iśmy stwarzać sytu­acji z przo­du. – sko­men­tował po meczu Kamińs­ki. – Wiedzieliśmy czego się spodziewać. Wisła grała wysokim pressingiem, wiedzieliśmy jak się przy­go­tować. Ale jed­nak i tak nie potrafil­iśmy sobie z tym poradzić.

Tydzień temu lechi­ci roze­grali całkiem przyz­woite spotkanie prze­ci­wko Ter­mal­ice i wydawał­by się mogło, że w star­ciu z Wisłą będzie podob­nie. Jak przyz­nał „Kamień” obie drużyny zagrały na podob­nym poziomie. – Ter­mal­i­ca i Wisła weszły w spotka­nia bard­zo podob­nie. Ter­mal­i­ca też stwarza­ła sobie sytu­acje. Wisła to bardziej kla­sowy zespół, potrafi wyko­rzysty­wać sobie sytu­acje, dlat­ego do prz­er­wy prze­gry­wal­iśmy 2:0.

W niedzielę w Poz­na­niu lechit­om przyjdzie zmierzyć się z byd­goskim Zaw­iszą, O dobry wynik może być ciężko, mimo sze­rok­iego składu, bowiem kilku piłkarzy nie jest zdol­nych do gry. Na dodatek w ostat­nim sparingu rez­erw drob­ne­go urazu doz­nał Kamil Dry­gas. — Kamil doz­nał urazu pod­czas sparingu we Wronkach. Na pewno w tym tygod­niu weźmie udzi­ał w treningach. – Czy taki sła­by początek sezonu może być spowodowany zbyt mała iloś­cią piłkarzy? - Ciężko powiedzieć, że jest to spowodowane krótką ławką, czy kon­tuz­ja­mi. Musimy sobie lep­iej radz­ić, musimy naprawdę na boisko wchodz­ić po trzy punkty.

 — Musimy wszys­tko przeanal­i­zować, poroz­maw­iać. Miejmy nadzieję, że wyciąg­niemy z tego wnios­ki i wygramy z Zaw­iszą. – kończy Kamiński

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.