27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.59min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo

Kamiński: Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo

W sobot­nim sparingu z gdańską Lechią z punk­tu widzenia try­bun wydawało się, że druży­na Michała Pro­bierza była znacznie słab­sza niż Kole­jorz. Jak to wyglą­dało z boiska zapy­tal­iśmy Marci­na Kamińskiego. – Na pewno nie ma co ukry­wać, że Lechia w drugiej połowie opadła z sił. Boisko też dziś nam nie poma­gało bo było bard­zo grząskie. Trud­no się grało w piłkę, ale cieszymy się z tego, że udało nam się to spotkanie wygrać.

Jak pod­kreśla­ją lechi­ci zgrupowanie w Jarocinie jest ciężkie. – Na pewno to jest bard­zo ciężkie zgrupowanie, wiedzieliśmy jak to będzie wyglą­dało. Jed­nak to jest zgrupowanie zde­cy­dowanie na przy­go­towa­nia fizy­czne, żeby potem moż­na było się fajnie skupić na tak­tyce, na pra­cy z piłką, dlat­ego wiedzieliśmy, że nie będzie tutaj łatwo.

Zimą do drużyny dołączył kole­jny obroń­ca, przez co rywal­iza­c­ja na tej pozy­cji będzie znacznie więk­sza. – Z tego się na pewno cieszymy, bo bard­zo nam się to przy­da. Sami dobrze wiemy, że w rundzie jesi­en­nej była pla­ga kon­tuzji i trze­ba było się uzu­peł­ni­ać zawod­nika­mi z środ­ka pola dlat­ego jest nam to bard­zo potrzeb­ne. Miejmy nadzieję, że ter­az nie będzie kon­tuzji tylko duża rywalizacja.

Jutro Kole­jorz miał zagrać spar­ing z Miedz­ią, który jed­nak został odwołany ze wzglę­du na złe warun­ki atmos­fer­yczne. Wydawać by się mogło, że była­by to dobra okaz­ja na rewanż za porażkę w Pucharze Pol­s­ki. – Nie myślałem o tym w ten sposób, ale chce­my to spotkanie wygrać. Wiemy, że to są przy­go­towa­nia, że ważniejsze jest to, żeby dużo pra­cow­ać, ale na pewno będziemy chcieli to spotkanie wygrać.

Na zgrupowa­niu w Hisz­panii poz­na­ni­aków czeka­ją znacznie trud­niejsi rywale. Która druży­na będzie najsil­niejsza? – Każde spotkanie będzie bard­zo wyma­ga­jące. Są to już jed­nak zespoły wysoko ustaw­ione w Europie i to na pewno nam się też przy­da do tego, żeby w rundzie wiosen­nej pokazać, że może­my dobrze grać. Jeśli będziemy mogli poradz­ić sobie z taki­mi zespoła­mi jak na obozie w Hisz­panii to będzie  łatwiej w lidze. – kończy Kamiński

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.