07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.10min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: Wszyscy mamy dość tego drugiego miejsca!

Kamiński: Wszyscy mamy dość tego drugiego miejsca!

Mimo wczo­ra­jszej poraż­ki 1:3  Kole­jorz nadal pozostał lid­erem Ekstrak­lasy i już w środę pode­jmie Śląsk Wrocław – Przed nami kole­jne spotkanie, do którego musimy się dobrze przy­go­tować – mówił po spotka­niu Marcin Kamiński

- Zda­je­my sobie sprawę z tego, co się stało. W ostat­nich meczach po strzelonej bram­ce nadal napier­al­iśmy na prze­ci­wni­ka, ter­az się to zmieniło. Po golu też się cofnęliśmy, zatra­cil­iśmy sposób gra­nia. Kom­plet­nie nie kon­trolowal­iśmy tego, co się dzi­ało na boisku – ocenił spotkanie z Jagiel­lonią Kamiński.

Przy dwóch stra­conych bramkach błąd niewąt­pli­wie popełniła defen­sy­wa, a konkret­nie Marcin Kamińs­ki – Przy pier­wszej bram­ce pił­ka prz­ele­ci­ała mi między noga­mi, mogłem inaczej zareagować, ale to są ułam­ki sekund. Jestem zły, bo tracimy bram­ki, które są kon­sek­wencją naszych błędów. Nie ma co wytykać błędów per­son­al­nie, bo wszyscy gramy, wszyscy ataku­je­my i wszyscy bron­imy – twierdzi.

W środę Kole­jorz roze­gra kole­jne ligowe spotkane. Tym razem rywalem poz­na­ni­aków będzie Śląsk Wrocław, który wczo­raj urwał punk­ty Legii Warsza­wa – Musimy się przy­go­tować men­tal­nie, bo trze­ba się pod­nieść po tym meczu. Nie ma dużo cza­su, ale trze­ba być do tego spotka­nia opty­mal­nie przy­go­towanym. Musimy pokazać, że to co się wydarzyło to przy­padek i trze­ba uwod­nić, że wciąż gramy o to mis­tr­zost­wo. Wszyscy mamy dość tego drugiego miejs­ca, chce­my wresz­cie jakieś tro­feum – kończy Kamyk.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.