Kamiński: Wszystko zależy od nas

Kamiński: Wszystko zależy od nas

Marcin Kamińs­ki tworzy duet środ­kowych obrońców razem z Paulusem Ara­ju­urim i ich współpra­ca wyglą­da obiecu­ją­co –  Cieszymy się, że ta gra wyglą­da coraz lep­iej. Jeśli będziemy w obronie grać dobrze, to będzie nam się łatwiej atakowało. Na pewno musimy zapo­b­ie­gać sytu­acjom, gdzie niepotrzeb­nie tracimy gola, tak jak było ostat­nio, gdzie w końców­ce było dość ner­wowo – przyz­na­je Kamyk.

- Rozu­miemy się naprawdę dobrze, potrafimy się komu­nikować bez słów i myślę, że nie warto tego zmieni­ać. Wiado­mo, że będą zmi­any w składzie, ale my chce­my grać jak najdłużej i dzię­ki temu jesteśmy bardziej zgrani i nasza gra wyglą­da lep­iej. Wiemy kto gdzie zagra, gdzie się prze­sunie i fajnie, że może­my grać od dłuższego cza­su w tym ustaw­ie­niu – dodaje.

Jutro lechi­ci zmierzą się z Cra­cov­ią, która obec­nie pla­su­je się na trzy­nastym miejs­cu w tabeli. Jakie spotkanie czeka poz­na­ni­aków w Krakowie? – Cra­covia gra zupełnie innym sys­te­mem, co utrud­nia nam poruszanie na boisku. Nie może­my dać im pił­ki i poz­wolić na grę, bo jak do tego dojdzie, będzie nam znacznie trud­niej. Pra­cow­al­iśmy solid­nie nad tak­tyką, bo Cra­covia gra trójką ofen­sy­wnych piłkarzy z przo­du. Wszys­tko zależy od nas, ale my mamy swój plan i jedziemy po trzy punk­ty. Nie będziemy czekać, co oni zro­bią, tylko sami zagramy to, co sobie zakładamy – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress