02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.7godz.12min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamyk odchodzi z Kolejorza!

Kamyk odchodzi z Kolejorza!

Marcin Kamińs­ki zakończył swo­ją przy­godę z poz­nańskim Lechem. 23-let­ni stop­er od lip­ca będzie mógł reprezen­tować już bar­wy innego klubu.

Pop­u­larny Kamyk od samego początku swo­jej kari­ery reprezen­tował niebiesko-białe bar­wy. Od sezonu 2005/2006 Kamińs­ki grał w druży­nach juniors­kich, a dopiero trzy lata później pod­pisał swój pier­wszy kon­trakt. Na początku trud­no było mu się prze­bić do pier­wszego składu i dopiero od pię­ciu sezonów był pod­sta­wowym obrońcą Poz­nańskiej Lokomotywy.

Kamyk na swoim kon­cie ma dwa wicemistr­zost­wa Pol­s­ki, dwa mis­tr­zost­wa Pol­s­ki oraz wywal­czony rok temu Super­puchar Pol­s­ki. Niedziel­ny mecz z Ruchem był jego ostat­nim przed poz­nańską pub­licznoś­cią. — Cieszę się, że przez jede­naś­cie lat byłem piłkarzem tego klubu. Gra dla Lecha była dla mnie bard­zo waż­na. Przyszedł czas na kon­tyn­uowanie kari­ery w innym klu­bie i nowe wyzwa­nia. Nigdy jed­nak nie zapom­nę o Lechu i sukce­sach, które świę­towałem w cza­sie, gdy grałem w tym Kole­jorzu – może­my przeczy­tać na ofic­jal­nie stron­ie klubowej.

marcin kamiński

Mimo że jego kon­trakt wygasa z końcem czer­w­ca, klub wyraz­ił zgodę, aby Kamyk przy­go­towa­nia do nowego sezonu rozpoczął już z inną drużyną.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.