02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.43min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamyk odchodzi z Kolejorza!

Kamyk odchodzi z Kolejorza!

Marcin Kamińs­ki zakończył swo­ją przy­godę z poz­nańskim Lechem. 23-let­ni stop­er od lip­ca będzie mógł reprezen­tować już bar­wy innego klubu.

Pop­u­larny Kamyk od samego początku swo­jej kari­ery reprezen­tował niebiesko-białe bar­wy. Od sezonu 2005/2006 Kamińs­ki grał w druży­nach juniors­kich, a dopiero trzy lata później pod­pisał swój pier­wszy kon­trakt. Na początku trud­no było mu się prze­bić do pier­wszego składu i dopiero od pię­ciu sezonów był pod­sta­wowym obrońcą Poz­nańskiej Lokomotywy.

Kamyk na swoim kon­cie ma dwa wicemistr­zost­wa Pol­s­ki, dwa mis­tr­zost­wa Pol­s­ki oraz wywal­czony rok temu Super­puchar Pol­s­ki. Niedziel­ny mecz z Ruchem był jego ostat­nim przed poz­nańską pub­licznoś­cią. — Cieszę się, że przez jede­naś­cie lat byłem piłkarzem tego klubu. Gra dla Lecha była dla mnie bard­zo waż­na. Przyszedł czas na kon­tyn­uowanie kari­ery w innym klu­bie i nowe wyzwa­nia. Nigdy jed­nak nie zapom­nę o Lechu i sukce­sach, które świę­towałem w cza­sie, gdy grałem w tym Kole­jorzu – może­my przeczy­tać na ofic­jal­nie stron­ie klubowej.

marcin kamiński

Mimo że jego kon­trakt wygasa z końcem czer­w­ca, klub wyraz­ił zgodę, aby Kamyk przy­go­towa­nia do nowego sezonu rozpoczął już z inną drużyną.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.