03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.31min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Karlo Muhar gwiazdą Kayserisporu

Karlo Muhar gwiazdą Kayserisporu

Kar­lo Muhar to kole­jny zawod­nik, który nie poradz­ił sobie w Lechu Poz­nań, a po jego opuszcze­niu sta­je się gwiazdą nowej ekipy. Chorwac­ki defen­sy­wny pomoc­nik przed początkiem rundy wiosen­nej udał się do tureck­iego Kay­serisporu, gdzie może liczyć na wyjś­ciowy skład, a do tego dokła­da konkretne liczby.

Bramka nieobecna w Lechu Poznań

25-latek jest na razie tylko wypoży­c­zony z zespołu wicemistrza Pol­s­ki, ale ostat­nie kil­ka kole­jek może przekon­ać wło­darzy do stałego wykupi­enia pomoc­ni­ka. Kar­lo Muhar nie tylko doskonale wypeł­nia rolę defen­sy­wnego pomoc­ni­ka, ale rozpoczął gro­madze­nie konkret­nych liczb w ofen­sy­wie. W dwóch poprzed­nich star­ci­ach ligowych, Muhar zan­otował kole­jno bramkę z Rize­s­porem, a następ­nie asys­tę prze­ci­wko Hataysporowi. Oba te mecze Kay­serispor wygrał.

Zobacz także: Typy buk­mach­er­skie na mecz Lech Poz­nań — Piast Gliwice

Łącznie, Kar­lo Muhar w sied­miu spotka­ni­ach na turec­kich boiskach zagrał w 528 min­u­tach, co czyni go czołowym zawod­nikiem drużyny. Oczy­wiś­cie w przy­pad­ku Chor­wa­ta nie mogło obyć się bez indy­wid­u­al­nych kar. 25-latek dwukrot­nie oglą­dał już żółtą kartkę za swo­ją bru­tal­ną grę. Nie zmienia to jed­nak fak­tu, że Muhar znacznie przy­czy­nia się do poprawy miejs­ca swo­jej ekipy, która jest w tej chwili piętnasta.

W barwach Lecha Muhar był przede wszys­tkim kry­tykowany. Przed wypoży­cze­niem do Tur­cji zagrał w trzy­dzi­es­tu pię­ciu meczach pol­skiej Ekstrak­lasy, w których zdobył jed­nego gola. Miało to miejsce na początku jego przy­gody z Lechem Poz­nań  — w star­ciu z Rakowem Częs­to­chowa w sierp­niu 2019 roku.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.