01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.25min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Będzie jeszcze lepiej

Kędziora: Będzie jeszcze lepiej

Lechi­ci wygrali wczo­raj  z Lechią Gdańsk 1:0, ale wynik powinien być znacznie wyższy. Kil­ka stupro­cen­towych sytu­acji zmarnował Zaur Sada­jew, a Kasper Hamalainen nie wyko­rzys­tał rzu­tu karnego – My cały czas kon­trolowal­iśmy to spotkanie. Lechia nie miała przez cały mecz żad­nych sytu­acji, a my mieliśmy pod kon­trolą wynik i sytu­acje na boisku – mówi Tomasz Kędziora.

Trzy mecze i trzy zwycięst­wa. Lechi­ci są w „gazie” i szko­da, że na kole­jny mecz o punk­ty pozosta­je nam czekać do lutego – Moglibyśmy grać dalej, bo jesteśmy w dobrej formie. Wyda­je mi się,  że po zimowych przy­go­towa­ni­ach będziemy również w bard­zo dobrej dyspozycji.

Po kiep­skim początku sezonu poz­na­ni­a­cy odbili się od dna i zimę spędzą na trzec­im miejs­cu w tabeli. Obec­na for­ma jest ich najlep­szą od początku roz­gry­wek – Wygral­iśmy trzy mecze z rzę­du i zobaczymy co przyniesie wios­na. Ja jestem pełen optymiz­mu i wiem, że będzie jeszcze lep­iej – zapew­nia młodzieżowy reprezen­tant Polski.

Kole­jorz na chwilę obec­ną traci sześć punk­tów do lid­eru­jącej Legii. Gdy­by nie wpad­ki w Warsza­w­ie, Kiel­cach lub Wrocław­iu było­by znacznie lep­iej – Mieliśmy kil­ka spotkań, w których tra­cil­iśmy bram­ki w ostat­nich min­u­tach. Gdy­byśmy mieli te punk­ty, to na pewno bylibyśmy znacznie wyżej w tabeli.

W pol­skiej lidze otwiera się okienko trans­fer­owe. Jakie ruchy pojaw­ią się przy Buł­garskiej? – Nie mnie to oce­ni­ać, ja jestem od gra­nia. Jeżeli będziemy w takim składzie jak ter­az, to również będziemy wal­czyć. Nieważne czy przyjdzie jak­iś nowy zawod­nik, czy ktoś ode­jdzie tak jak Hubert.

Po ostat­nim meczu w Krakowie Kędzio­ra narzekał na uraz mięś­nia, jed­nak wczo­raj zagrał pełne 90 min­ut – Przed tym meczem trenowałem raz, ciężko było mi wejść w to spotkanie. Te wcześniejsze trenin­gi, obozy i sparin­gi wyszły nam na dobre, bo zaczęliśmy lep­iej grać – twierdzi Kędziora.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.