Kędziora: Jesteśmy gotowi na Ligę Mistrzów!

Kędziora: Jesteśmy gotowi na Ligę Mistrzów!

Tomasz Kędzio­ra nie wys­tąpił w żad­nym meczu sparingowym pod­czas obozu w Gniewinie. Plany młodego obroń­cy pokrzyżowała kon­tuz­ja – Na szczęś­cie z moim zdrowiem wszys­tko w porząd­ku. Zacząłem trenować od poniedzi­ałku, tren­er postaw­ił na mnie z czego bard­zo się cieszę. Trenowałem trzy dni w Gniewinie, wró­ciłem do Poz­na­nia na reha­bil­i­tację. Miałem kil­ka dni prz­er­wy, ale swo­ją grą na treningach pokaza­łem trenowi ze zasługu­ję na pier­wszy skład.

Wczo­raj Legia, we wtorek Sara­je­wo. Już za kil­ka dni lechi­ci staną do wal­ki o Ligę Mis­trzów – Zagral­iśmy lep­iej niż Legia. My strzelil­iśmy trzy bram­ki, oni jed­ną. Cieszy, że kole­jny raz potrafimy z nimi wygrać. To było dobre przetar­cie przed meczem z Sara­jew­em. Ten mecz już za nami i wszyscy sku­pi­amy się na wtorkowym spotka­niu – przyz­na­je Kędziora.

Pozosta­je jed­nak pytanie czy Lech jest gotowy na to, by wal­czyć w fazie grupowej Cham­pi­ons League? – Jesteśmy gotowi, musimy wal­czyć, dawać z siebie wszys­tko, a czas pokaże na co nas tak naprawdę stać.

Wczo­raj od pier­wszej min­u­ty zagrał Marcin Robak, a jak mówi Kędzio­ra, czeka go jeszcze pra­cy, by rozu­mieć się z nowym kolegą bez słów – Trze­ba uczyć się ich zachowań, muszę trenować z Marcin­em Robakiem, gdzie on chce dostać piłkę, jeśli ja będę dośrod­kowywał. Z cza­sem będzie na pewno co raz lep­iej i pokaże­my pełną jakość.

Wszyscy jesteśmy przyzwycza­jeni do bramek zdoby­wanych przez Kendiego głową. Tym­cza­sem wczo­raj wychowanek UKP Zielona Góra przymierzył sprzed pola karnego i wład­ował piłkę do siat­ki – Mamy trenin­gi strz­eleck­ie, daję z siebie wszys­tko i jak widać to dziś zapro­cen­towało – mówił.

Po zdoby­ciu przez Lecha Mis­tr­zost­wa Pol­s­ki, a ter­az Super­pucharu w ekip­ie Macie­ja Sko­rży panu­ją bard­zo dobre nas­tro­je — Atmos­fera jest dobra, zdobyliśmy mis­tr­zost­wo Pol­s­ki, Super­puchar Pol­s­ki. Mam nadzieję, ze dalej tak będzie, żebyśmy nie mieli powodów do smutku – kończy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress