01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.7min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Jeżeli będzie trzeba, to zagram wszędzie

Kędziora: Jeżeli będzie trzeba, to zagram wszędzie

Kole­jorz od czterech meczów nie potrafi wygrać. Po dwóch porażkach z FC Bazel, porażką z Wisłą Kraków, lechi­ci zremisowali z kielecką Koroną – Ciężko nazwać to kryzy­sem ale nieste­ty nie wygry­wamy i musimy cos z tym zro­bić. Korona nas niczym nie zaskoczyła, to my zagral­iśmy sła­biej i ter­az czekamy już na mecz w Grudz­iądzu. Na razie musimy się skupić na każdym kole­jnym meczu, nie chcę mówić o żad­nych kryzysach, myślę ter­az tylko o meczu w Pucharze Pol­s­ki – mówił po meczu obroń­ca Lecha.

W drugiej połowie Kędzio­ra zagrał na lewej obronie, zastępu­jąc Tamasa Kadara – Po długim cza­sie gry na prawej obronie, zagrałem na lewej stron­ie. Jest to inne ustaw­ie­nie na boisku, ale jeżeli będzie trze­ba, to zagram wszędzie, to nor­malne, że tren­er chce ze mnie tam skorzystać.

Wczo­raj z powodu kon­tuzji nie mógł wys­tąpić Bar­ry Dou­glas, a pod­czas meczu urazów nabaw­ili się Darko Jevtić, Szy­mon Pawłows­ki i Tamas Kadar – Kon­tuzji jest sporo, ale są też inni zawod­ni­cy, którzy musza pokazać swo­ją wartość w tym momen­cie i dostaną na pewno swo­ją szan­sę – przyz­na­je Kędzio­ra. – Mam nadzieję, że będziemy potrafili łączyć puchary i ligę. Na razie idzie nam ciężko, ale  zro­bimy wszys­tko, żeby było inaczej.

Jeszcze niedawno Lech rywal­i­zował ze szwa­j­carskim FC Basel, a w przyszłym tygod­niu przyjdzie mu się zmierzyć z pier­ws­zoligową Olimpią Grudz­iądz – Każdy mecz w Lechu Poz­nań jest ważny, ja pod­chodzę do każdego spotka­nia tak samo. Daję z siebie wszys­tko i mam nadzieję, że każdy pod­chodzi tak samo.

Właśnie z tą samą Olimpią, Lech trzy lata temu sen­sacyjnie odpadł w Pucharze Pol­s­ki. Wów­czas ekipa z kujawsko-pomorskiego wygrała po dogry­w­ce 2:1 – Pamię­tam to spotkanie, z druży­na­mi z niższych lig nigdy nie jest łat­wo. Gryzą trawę, gra­ją na 200%. My też musimy się prze­ci­w­staw­ić tym samym i wywieźć stamtąd zwycięst­wo — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.