01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora już trenuje. Czeka na powrót

kedziora tomasz khediraZ bard­zo dobrej strony w swoich pier­wszych wys­tę­pach w seniorskim zes­pole Lecha Poz­nań pokazał się Tomasz Kędzio­ra. Młody obroń­ca “Kole­jorza” ostat­nio wró­cił po kon­tuzji do pełnych tren­ingów i znów zaczy­na liczyć się w walce o wyjś­ciowy skład.

Ken­di” urazu doz­nał pod­czas wyjaz­du na zgrupowanie reprezen­tacji, który był kon­sek­wencją jego udanych meczów w Ekstrak­lasie. Zade­bi­u­tował w ostat­nim meczu rundy jesi­en­nej z Koroną Kielce, później zagrał w Chor­zowie, gdzie zwol­niło się miejsce w defensywie.

W ostat­nim meczu Mar­iusz Rumak nie zde­cy­dował się desyg­nować do gry tego młodego i niezwyk­le obiecu­jącego zawod­ni­ka, ale praw­dopodob­nie jeszcze w tej rundzie Kędzio­ra otrzy­ma szan­sę gry. Sie­dem żół­tych kartek na swoim kon­cie ma już Keb­ba Ces­say i kole­j­na będzie skutkowała pauzą w następ­nym meczu. Wtedy też otwiera się szansa wys­tępu dla 19-let­niego Lechity.

- To waż­na postać dla zespołu. Staram się jed­nak kon­trolować młodych zawod­ników. Ich wprowadze­nie do seniorskiej pił­ki to szer­szy pro­jekt. Nie moż­na oczy­wiś­cie zapom­i­nać o jakimś zawod­ników, ale młodzi muszą okrzep­nąć i wejść wtedy kiedy są na to gotowi - oce­nia sytu­ację, Kędzio­ry oraz innych piłkarzy zaczy­na­ją­cych odgry­wać coraz więk­szą rolę w drużynie, tren­er Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.