11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.58min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora już trenuje. Czeka na powrót

kedziora tomasz khediraZ bard­zo dobrej strony w swoich pier­wszych wys­tę­pach w seniorskim zes­pole Lecha Poz­nań pokazał się Tomasz Kędzio­ra. Młody obroń­ca “Kole­jorza” ostat­nio wró­cił po kon­tuzji do pełnych tren­ingów i znów zaczy­na liczyć się w walce o wyjś­ciowy skład.

Ken­di” urazu doz­nał pod­czas wyjaz­du na zgrupowanie reprezen­tacji, który był kon­sek­wencją jego udanych meczów w Ekstrak­lasie. Zade­bi­u­tował w ostat­nim meczu rundy jesi­en­nej z Koroną Kielce, później zagrał w Chor­zowie, gdzie zwol­niło się miejsce w defensywie.

W ostat­nim meczu Mar­iusz Rumak nie zde­cy­dował się desyg­nować do gry tego młodego i niezwyk­le obiecu­jącego zawod­ni­ka, ale praw­dopodob­nie jeszcze w tej rundzie Kędzio­ra otrzy­ma szan­sę gry. Sie­dem żół­tych kartek na swoim kon­cie ma już Keb­ba Ces­say i kole­j­na będzie skutkowała pauzą w następ­nym meczu. Wtedy też otwiera się szansa wys­tępu dla 19-let­niego Lechity.

- To waż­na postać dla zespołu. Staram się jed­nak kon­trolować młodych zawod­ników. Ich wprowadze­nie do seniorskiej pił­ki to szer­szy pro­jekt. Nie moż­na oczy­wiś­cie zapom­i­nać o jakimś zawod­ników, ale młodzi muszą okrzep­nąć i wejść wtedy kiedy są na to gotowi - oce­nia sytu­ację, Kędzio­ry oraz innych piłkarzy zaczy­na­ją­cych odgry­wać coraz więk­szą rolę w drużynie, tren­er Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.